11:55
live
Волейбол. Суперлига-Дмарт. Женщины. Галычанка-ЗУНУ - Прометей. Прямая трансляция
13:05
Гандбол. Бундеслига. Фленсбург-Хандевитт - Магдебург

«Wimbledon відсторонив росіян, бо в Україні вбивають і гвалтують людей». Екс-перша ракетка світу відповів прихильникам «руського міра»

Маррей співчуває українському народу
03 мая 08:59
«Wimbledon відсторонив росіян, бо в Україні вбивають і гвалтують людей». Екс-перша ракетка світу відповів прихильникам «руського міра»
Фото: Getty Images

Екс-перша ракетка світу Енді Маррей висловився щодо рішення організаторів Wimbledon відсторонити гравців з росії та білорусі від турніру:

Я думаю, що правильної відповіді не існує. Я не з тих, хто підтримує саму ідею банити спортсменів, але це надзвичайно складна ситуація. Я розмовляв із кількома гравцями і з росії, і з України. Я дійсно співчуваю тим, кому не дозволено виступати на Wimbledon. Я розумію, що для них, очевидно, це буде здаватися несправедливим. У мене є дружні та досить близькі відносини з деякими з них, тому мені їх шкода.

Але також я знайомий з деякими з тих, хто працює на Wimbledon. Ці люди дбають про гравців. Мені здається, що рекомендації від уряду не полегшили життя турніру, тобто, наскільки я розумію, рекомендації були такими, що можливість зіграти у росіян та білорусів буде у тому випадку, якщо вони підпишуть заяву про те, що вони проти війни та проти російського режиму. Я не знаю, які б емоції в мене викликало таке рішення, якби турнір заявив, що гравці мають підписати таке звернення. Тому що, якби щось сталося потім із самими гравцями чи їхніми родинами, у цьому теж не було б нічого хорошого.

Але люди забувають про причини, чому взагалі Wimbledon, теніс та спорт опинилися в такій ситуації. Ми мало говоримо про це у своїх обговореннях, чому ж так сталося. А сталося це тому, що в Україні триває війна, там гинуть люди, їх убивають та гвалтують. Ось як виглядає широка картина. Тому це дуже, дуже важка ситуація. Я співчуваю і Wimbledon, і гравцям, і всім в Україні та світі, на кого вплинула війна.

Нагадаємо, що на початку березня Маррей заявив, що всі призові за сезон передасть українським дітям.

Источник: btu.org.ua Олег Шумейко-младший
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

X-Video: