Бій Усик – Фюрі справді скасовується чи команда українця перейшла в контратаку?

Розбираємось в купі інсайдів і інтерв’ю на дану тему, яких ми всі встигли начитатись за один день
Усик, Ф'юрі, Арум / фото - Bed Left Hook

Рано вранці за українським часом 22 березня світ боксу сколихнула новина про те, що команда Олександра Усика виходить з перемовин по бою за абсолютне чемпіонство у хевівейті з Тайсоном Ф’юрі. Цей інсайд видав американський журналіст Стів Кім, який розповів про розмову з менеджером українця Егісом Клімасом. В ній Клімас повідомив, що на скільки б компромісів не йшов Усик у переговорах, Ф’юрі ставив нові умови. В решті у команди українця закінчилось терпіння.

За декілька годин Sky Sports запитали у промоутера Усика Олександра Красюка, чи це правда, і він інсайд Кіма підтвердив. Ближче до обіду за нашим часом американський ESPN повідомив, що українець зупиняє свій тренувальний табір, і після паузи повернеться аби готуватись до іншого суперника.

Ще трохи згодом Красюк дав інтерв’ю британському talkSport, в якому достатньо розлого пояснив причину виходу з перемовин. Голова теза: Ф’юрі перейшов межу і його умови, яких з’являлось все більше і більше, були неприйнятні. Українська сторона вирішила більше не витрачати на нього час.

Така потужна інформаційна кампанія від команди Олександра Усика, схоже, злякала не тільки українських вболівальників, але і команду Тайсона Ф’юрі. Френк Воррен, со-промоутер «Циганського короля» після обіду почав роздавати інтерв’ю, в кожному заявляючи, що бій ще не відмінено:

Перше інтерв’ю, в якому Воррен каже, що отримав лист від Клімаса, але нічого ще не вирішено.

Друге інтерв’ю, в якому Воррен сказав, що навіть переконав Тайсона прийняти пункт про реванш.

Третє інтерв’ю, в якому Воррен заявив, що хоче поговорити по телефону Олександром Красюком якомога швидше.

Четверте – в якому Воррен вже каже про тип контракту на реванш, який сторона Фюрі готова прийняти і начебто сама запропонувала команді Усика.

Вже ввечері Олександр Красюк вийшов в ефір Sky Sports, де детально розповів про характер Тайсона Ф’юрі, і те, що команда українця втомилась приборкувати британця останні півроку.

Це була хронологія висловлювань. Вона вас випадково не наводить на певні думки? Давайте допоможу: пам’ятаєте, як на початку цього року Тайсон активно і публічно висловлювався в бік Усика? Як він розповідав своє традиційне «Усик – мідлвейтер», «Усика ніхто в Великій Британії не знає», «Нехай заробляє копійки з Дюбуа» і так далі, і тому подібне? Пам’ятаєте, як Ф’юрі записував свої зневажливі відео в бік українця і практично змусив того погодитись на 30% гонорару?

А що, якщо сьогоднішні панчі від команди Усика це відповідь Тайсону на всі його дії? Якщо Тайсон справді перегнув палицю, і після вимоги битись без реваншу захотів ще щось (битись без рукавиць, битись сидячі, битись і їсти бігмак), що важко вкладається в голові? І команда Усика вирішила його провчити і заявила про той крок, який самозакоханий Ф’юрі ніяк не очікував.

Є ще один момент, який може лежати в корені заяв Клімаса та Красюка. Цілком можливо, що Ф’юрі не хотів боксувати 29 квітня і всіляко відтерміновував дату бою, розуміючи, що він, попри різні відео з табору, просто не встигне підготуватись до дуелі. А Усик на цю дату готовий, і українцю якраз на руку аби британець, який сам створив собі проблеми, боксував саме в цей конкретний день. Усик же в таборі з кінця грудня, він готується серйозно.

Цілком можливо, сторона Усика принципово не хоче змінювати дату поєдинку, і такими заявами про вихід з перемовин пробує вплинути на Тайсона, і створити навколо нього таку публічну думку, що той буде змушений встигнути підготуватись на кінець квітня. Що думаєте? Як вам такий варіант?

Якщо згадати, що 19 березня президент Всесвітньої боксерської асоціації Гільберто Мендоза, заявив, що дає командами Усика та Ф’юрі час до 3 квітня аби домовитись, то крок сторони українця вийти з перемовин, не дочекавшись вже ці 10 днів, здається дивним. Тому, як нам здається, він може бути контратакою від Усика аби встигнути вплинути на Тайсона до дедлайну від WBA.

Пишіть в коментарях під цією новиною, чи згодні ви з нашими думками. 

Добавьте xsport.ua в избранные источники в Google News подписаться

новости: Бокс