Директор «Олімпійської солідарності»: «Запити на фінансування від «Фонду солідарності» мають бути подані в письмовій формі»

Джеймс Маклеод розповів про те, як відбувається перерахунок коштів
фото: LA Times

Директор «Олімпійської солідарності» Джеймс Маклеод в інтерв'ю прес-службі НОК України розповів про те як відбувається перерахунок коштів та як цей процес контролюється.

«Всі запити на фінансування мають бути подані в письмовій формі з поясненням на що саме вони потрібні та зі списком осіб, яким буде надано фінансування. Після затвердження кошти будуть перераховані найефективнішим методом аби спортсмен якомога швидше міг витрачати їх на нагальні потреби.

Це може відбуватися через Національний олімпійський комітет України, який безпосередньо зв’язується, або з відповідною національною Федерацією, або з самими спортсменами; через міжнародні спортивні федерації, коли фінансова допомога безпосередньо пов’язана з участю в змаганнях (вступні внески, харчування та проживання тощо); через національні олімпійські комітети країни-господаря, які надають підтримку спортсменам, що знаходяться на їхніх територіях, зокрема, під час передзмагальних підготовчих таборів.

Всю фінансову підтримку, виділену робочою групою, оплачує «Олімпійська солідарність» від імені «Фонду солідарності» МОК через його онлайн-реєстр під назвою RELAY.

Детальні фінансові звіти подаються до «Олімпійської солідарності», яка, відповідно до своїх звичайних процедур фінансового контролю, забезпечує належне звітування та обґрунтування всіх витрат. Усі рахунки «Олімпійської солідарності» також підлягають щорічній перевірці аудиторами МОК з PriceWaterhouseCoopers».

Раніше Маклеод повідомив про критерії, за якими відбираються спортсменами, яким потрібна допомога.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Olympics