Все про баскетбол

Важливе

Баскетбол: новини, результати, таблиця, дивитися онлайн

У розділі «Баскетбол» ведеться саме детальне висвітлення баскетбольних подій в інтернеті онлайн. Новини, статистику, відео, хайлайти, інтерв'ю з гравцями, репортажі, прогнози і аналітику - все про баскетбол шукайте на XSPORT.ua.

Наші редактори мають багатющий досвід роботи на міжнародні події, а також на найбільших турнірах, таких як чемпіонат світу та Європи з баскетболу.

XSPORT.ua має унікальну можливість публікувати ексклюзивні новини і вести прямі відеотрансляції матчів за участю національної збірної України і українських клубів в єврокубкових турнірах. Також в цьому розділі ви знайдете новини та онлайн трансляції Суперліги.

Тільки у нас ви знайдете оперативні новини, відео та звіти про баскетбольних поєдинках, а також відео з кращими моментами матчів.

Новини баскетболу на XSPORT.ua

Жодна важлива подія, будь то чемпіонат світу, матч топових клубів НБА або гучний трансфер, не проходить повз нас.

За чим стежимо в першу чергу :

  • Матчі збірних України в рамках європейських і світових першостей (чемпіонат світу, Європи і т.д.) ;
  • Ігри наших клубів у всіх єврокубкових турнірах ;
  • Українська ліга (Суперліга і національний Кубок) ;
  • Головні події в європейському і світовому баскетболі ;
  • Євроліга ;
  • Ліга НБА.

Крім цього, на сайті XSPORT.ua ви завжди знайдете прогнози від експертів, інтерв'ю з українськими гравцями і тренерами, аналіз матчів, інсайдерську інформацію і ексклюзивні матеріали.

Всі новини баскетболу публікуються максимально оперативно, тому з XSPORT.ua ви будете першими дізнаватися про важливі і гучні події. Читайте про баскетбол у нас, адже ми знаємо ціну слогану «I love this game!».

Читайте далі