Гутцайт: «Допоки агресія проти України триває, питання повернення росіян та білорусів не може навіть обговорюватися»

Міністр молоді та спорту подякував партнерам за підтримку
Фото: Facebook

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт відреагував на заяву НОКів Норвегії, Фінляндії, Ісландії, Данії щодо підтримки недопуску росіян та білорусів до міжнародних змагань:

Про свою чітку позицію щодо неприпустимості повернення росіян і білорусів до міжнародного спорту заявили Скандинавські спортивні організації під час щорічної зустрічі, що відбулася в Осло, Норвегія. Допоки агресія проти України триває, питання їхнього повернення не може навіть обговорюватися.

Північні олімпійські комітети, Паралімпійські комітети і спортивні конфедерації закликали Олімпійський, Паралімпійський рух та всі міжнародні спортивні організації продовжувати демонструвати солідарність з українським народом та вимагати миру, підтримали рекомендації щодо недопуску до участі у міжнародному спорті російських та білоруських спортсменів і офіційних осіб та вважають вторгнення росії в Україну грубим порушенням міжнародного права.

Дякую за підтримку і незмінну позицію! Це важливо для нас. Представники країн-агресорів мають залишатися ізольованими від міжнародного спорту!

МОК незадоволений відмовою переобирати російського президента IBA.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися