Олімпійські комітети Норвегії, Фінляндії і Швеції підтримали недопуск росії і білорусі до змагань

Вони зробили спільну заяву на підтримку України

Олімпійські комітети Норвегії, Фінляндії, Швеції, Ісландії та Данії опублікували спільну заяву на офіційних сайтах. У ній повідомляється про підтримку рішення про недопуск росії та білорусі до міжнародних змагань.

«Північні олімпійські комітети, Паралімпійські комітети і спортивні конфедерації вважають вторгнення росії в Україну грубим порушенням міжнародного права.

Російська агресія в Україні посилюється. У цих умовах виступи росіян і білорусів у міжнародному спорті будуть неприпустимим. Ми твердо стоїмо на своїй позиції. Зараз не найкращий час розглядати їхнє повернення.

Ми закликаємо Олімпійський і Паралімпійський рух, і всі міжнародні спортивні організації продовжувати демонструвати солідарність з українським народом і жадати миру.

Ми повністю підтримуємо рекомендації щодо недопущення до участі всіх спортсменів і офіційних осіб росії і білорусі в міжнародному спорті».


Цю заяву підтримали також спортивні конфедерації Гренландії, Фарерських і Аландських островів.

Своє рішення продовжити відсторонення росіян і білорусів вже підтвердив Міжнародний союз біатлоністів. А Міжнародна федерація дзюдо не допустила їх до чемпіонату світу і продовжила відсторонення представників країн-агресорів до січня 2023 року.

Теги

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Olympics