Президент Федерації гандболу України: «Бах і Бубка дали нам впевненість, що все буде добре»

Андрій Мельник розповів про допомогу МОК і НОК українському спорту
Андрій Мельник / фото - ФГУ

Президент Федерації гандболу України Андрій Мельник в ексклюзивному інтерв’ю нашому сайту поділився своїми думками про те, як український спорт переживає майже півроку війни, а також розповів про допомогу МОК і НОК України українському спорту.

«Знаєте, є такий вислів «Не давайте мені надію, дайте мені впевненість». Бах і Бубка дали нам впевненість, що все буде добре, що все у нас вийде. Для спортсмена дуже важливо чути такі слова, адже людина весь час займається спортом і хоче розуміти, яке в неї майбутнє. І спортсменам на цій зустрічі було сказано, що все буде не просто нормально, а буде ще краще в плані підтримки спорту.

Я вважаю, це дуже добре, що є «Фонд Солідарності», адже без нього багатьом спортсменам не було б можливості потрапити на турніри. З приводу моєї Федерації, то Сергій Бубка зв’язався зі мною, запитав, що нам потрібно, і не просто протягнув руку допомоги, а віддав всього себе, і не на словах, а на ділі показав, що він лідер спортивного олімпійського руху і сьогодні знаходиться на своєму місці».

Повне інтерв’ю читайте тут.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Olympics