Богдан Штонда: «Далакян покаже такий бокс, який не залишить байдужим англійських уболівальників»

Український середньоваговик – про майбутній захист титулу свого співвітчизника
Богдан Штонда / Фото - Facebook
Український боксер першого середнього дивізіону Богдан Штонда (7-0, 3 КО) поділився своїми очікуваннями від майбутнього протистояння між українцем Артемом Далакяном (21-0, 15 КО) та костариканцем Давідом Хіменесом (12-0, 9 КО).

«Я думаю, що це не вплине на малюнок бою. Артем вже мав паузи до цього. Він досвідчений і розумний боксер. Я думаю, що пауза не вплине на нього. Артем показує видовищний і різнобічний бокс. Він може красиво фінтити, закручувати суперника, провалити його, а може піти в відверту рубку. Багато поєдинків Артем закінчив достроково, що не типово для цієї вагової категорії... Не можу сказати, чи закінчиться цей бій достроково чи ні. Це бокс, а в боксі трапляється різний. Як то кажуть: один удар може перетворити боксера в зірку, але може перетворити боксера в власну тінь».


«Багато поєдинків Артем закінчив достроково, що не типово для цієї вагової категорії. Поєдинок в США проти Віллорії був дуже видовищним, і я думаю, що і в цьому бою Артем покаже такий бокс, який не залишить байдужим англійських уболівальників».


Нагадаємо, 28 січня в Лондоні Далакян проведе шосту захист титулу WBA. Трансляцію поєдинку дивіться на телеканалі XSPORT. Початок – о 21:30.


Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс