Букмекери вчергове змінили свої очікування від бою Ф'юрі та Усика Новини партнера

Прогноз на бокс!

Хоча ні офіційної дати, ні місця проведення поєдинку за участю володарів усіх чемпіонських поясів українця Олександра Усика (20-0, 13 КО) та британця Тайсона Ф’юрі (33-0-1, 24 КО) досі не оголошено, прихильники боксу з нетерпінням очікують на події. Мало того, світові букмекери почали активно приймати ставки на фаворита бою. Статистика порталу www.gazeta.lviv.ua підтверджує популярність спортивної події серед бетторів, і з кожним днем кількість ставок тільки зростає. 

Зміни у настроях букмекерів

Окрім очікування бою, цікаво також спостерігати за очікуваннями провідних букмекерів, поміж яких також ліцензовані українські БК Паріматч та Фавбет. За останні кілька місяців вони вже кілька разів змінювали свої котирування. І хоча досі явним фаворитом залишається Ф’юрі, деякі букмекерські контори вкотре підвищили котирування на його опонента. 

Нагадаємо, що не так давно встановлені коефіцієнти були наступними:

  • тріумф Ф'юрі - коефіцієнт 1,36;

  • перемога Усика - 3,00;

  • нічия - 19,00.

Зараз котирування на перемогу українського боксера знизилось до 2,75, а коефіцієнт на перемогу британця зріс до 1,44. 

На думку аналітиків Gazeta.Lviv, такі зміни обумовлені кількома ключовими факторами:

1. У всіх попередніх поєдинках Усика букмекери стабільно недооцінювали українського спортсмена. Причиною цьому можна назвати зміну категорії ваги, а з нею і відповідні сумніви зі сторони аналітиків. Однак переконлива перемога над Ентоні Джошуа у двох попередніх поєдинках  допомогла змінити їх позицію. 

2. Статистика нокаутів Ф’юрі показує, що він не сильніший за Ентоні Джошуа. У Ф’юрі 23 перемоги нокаутом з 33 проведених боїв, тоді як Джошуа всі перемоги отримував достроково. 

3. Усик вміє тримати удар. Якщо проаналізувати поєдинки з найсильнішими суперниками, то Усик ні разу не потрапляв у нокдаун.

Багато також залежатиме на розроблений план бою та безпосередньо очікування самих спортсменів. Стилістика у боксерів доволі схожа, тоді як Ф’юрі має значну перевагу в габаритах. Букмекери вважають його фаворитом, оскільки він більший, і при цьому доволі швидкий. В Усика будуть проблеми з аперкотами, а також в моментах захоплення при зближенні з противником.

Що стосується настрою на бій, то обоє налаштовані оптимістично на перемогу. Для Усика бій особливо важливий, оскільки Україна сьогодні в центрі обговорення всього світу. 


Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс