Хьюї Ф'юрі завдяки травмі виграв у Крістіана Хаммера. Як це було

Всі головні моменти бою на XSPORT.ua
Хьюї Ф'юрі, Крістіан Хаммер / Фото: Sky Sports Boxing

Хьюї Ф'юрі переміг Крістіана Хаммера відмовою кута суперника перед шостим раундом.


Шок! Хаммера не випустили на шостий раунд. Судячи, по льоду на руці, Крістіан міг порвати біцепс. У команді Хаммера вирішили не ризикувати. Ф'юрі ж святкує чергову перемогу.

5 Раунд! Добре, що Ф'юрі готовий, оскільки в іншому випадку ми б не побачили таку яскраву рубку. На другій хвилині трихвилинки Хаммер потряс британця і притиснув до канаіатам, але завершити бій не зміг. У кінцівці обидва боксера добре потрапили один по одному.

4 Раунд! Хаммер продовжив процвітати в своїх атаках, тоді як британець втратив рівновагу і впав. Звичайно, це не нокдаун, але багато говорить про форму Ф'юрі Потім. Хьюї, Який все життя любить боксувати на далекій дистанції, через втрату сил обмінювався з опонентом ударами на ближній.

3 Раунд! Ф'юрі не вдається утримувати суперника на джебі, через що Хаммер постійно піднирює під руку і завдає один-два удари. Хьюї під кінець раунду виглядає дуже втомленим.

2 Раунд! Ф'юрі намагається переграти суперника на дистанції і йому це вдавалося б, якби він був швидше. Хаммер у відповідь відверто шукає клінч, з якого намагається просочити кілька жорстких влучень.  В кінцівці Крістіан притиснув британця до канатів і намагався розбити.

1 Раунд! Ф'юрі у властивій собі манері боксує в центрі рингу, джебом утримуючи суперника на дистанції. Хаммер у відповідь запустив кілька неточних аперкотів і потрапив жорстким хуком по Хьюї Також. Крістіан для зближення часто використовує клінч.

Бій почався!

" Привіт, шановні читачі порталу XSPORT.ua. Починаємо текстову онлайн трансляцію поєдинку Хьюї Ф'юрі і Крістіана Хаммера.


16 жовтня в Ньюкаслі британський супертяжеловес Хьюї Ф'юрі (25-3, 14 KO) битиметься з німцем румунського походження Крістіаном Хаммером (26-7, 16 KO).

Хаммер останній бій провів в травні і в ньому нокаутував німецького джорнімена Патрика Коволла.

Ф'юрі після поразки від Олександра Повєткіна виграв бої с Павелом Соуром і Маріушем Вахом.

Текстова онлайн трансляція поєдинку буде доступна на нашому сайті в цій новині. Зразкове початок - 23:30.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс