Шакур Стівенсон переміг Джеймела Херрінга. Як це було

Всі головні моменти бою на XSPORT.ua

Джеймел Херринг програв ТКО10 Шакуру Стівенсону


Шакур Стівенсон завоював титул чемпіона світу у другій ваговій категорії.

10 Раунд! На початку трихвилинки доктор оглянув розсічення у Херрінга. Потім бій продовжився і Стівенсон почав дуже жорстко потрапляти по опоненту і той навіть не відбивався. Через це рефері просто зупинив поєдинок.

9 Раунд! Стівенсон продовжує розбивати суперника в своїй манері контрпанчера. Техніка Шакура дуже нагадує Флойда Мейвезера, Але тільки з однією відмінністю - він пропускає трохи більше. Цей раунд беззастережно забрав претендент.

8 Раунд! Херринг намагається все частіше клінчувати і на виході з нього пробивати лівий бічний. Джеймел намагається взагалі не давати претенденту вирватися з його обіймів.

7 Раунд! Херрінгу удалос затягнути в клінч і на ближню дистанцію, де у чемпіона є хоч якісь шанси. В кінцівці Шакуру вдалося повернути сутичку на далеку дистанцію, і він там знову домінував.

6 Раунд! Херринг продовжує йти за претендентом і дуже багато пропускає назустріч. Всі ці попадання від Стівенсона дуже жорсткі. Чемпіон хоче вийти на ближню дистанцію, але в цьому раунді суперник йому цього не дозволив.

5 Раунд! Судячи з подій, Стівенсон налаштований на дострокову перемогу - дуже вже жорстко він атакує ветерана. Шакур поки за всіма статтями обігравав Херрінга, Але потім Джеймел увійшов в інфайтинг і вже виглядав краще.

4 Раунд! Херринг вирішив зайняти центр рингу, але і в такому положенні претендент добре його зустрічає джебом. Джеймел намагається нав'язати бійку, але тільки він підходить, то пропускає комбінацію з двох-трьох ударів. Шакур навіть в захисті домінує, чергуючи свої контратаки в голову і корпус.

3 Раунд! Стівенсон продовжує полювати на ветерана, дістаючи того жорсткими ударами. В середині раунду Шакур потрапив серією дуже потужних влучень. Здалося, що у чемпіона навіть трохи підкосилися ноги. В кінцівці стало зрозуміло, що якщо бій так і продовжиться, то довго не триватиме.

2 Раунд! Стівенсон продовжує випереджати ветерана майже в кожній атаці. Шакур впевнено джебом і лівим боковим перебиває ветерана. Херринг у відповідь намагається відповідати поодинокими ударами, але дуже мало потрапляє. Проблема чемпіона в тому, що претендент дуже швидкий і завдяки цьому домінує.

1 Раунд! Стівенсон відразу показав, що більш різкий і швидкий, але до якогось пресингу не переходив. Поки поєдинок проходить як зустріч двох олімпійців.

"Бій почався!

Херринг також вийшов на ринг. Скоро почнемо.

Стівенсон вже на рингу.

" Кроуфорд привітав обох хлопців.


Між хлопцями дуже велика різниця у віці.


Журналіст Майк Коппінжер за півгодини до бою повідомив про гонорари боксерів. Чемпіон Херринг запрацює $1,5 млн, а претендент Стівенсон $1,7 млн.


" Привіт, шановні читачі порталу XSPORT.ua! Починаємо текстову онлайн трансляцію бою чемпіона Джеймела Херрінга і претендента Шакура Стівенсона.


24 жовтня в Атланті (США) чемпіон світу за версією WBO в другому напівлегкій вазі Джеймел Херринг (23-2, 11 KO) зустрінеться з екс-чемпіоном світу в напівлегкій дивізіоні Шакуром Стивенсоном (16-0, 8 KO).

Херринг в квітні переміг технічним нокаутом колишнього №1 P4P британця Карла Фремптона.

Стівенсон в червні провів свій третій бій у 2-му напівлегкій вазі, вигравши у Джеремійі Накатіли.

Текстова онлайн трансляція поєдинку буде доступна на нашому сайті в цій новині. Зразкове початок - 7:00.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс