Його голову пробили? Почалися переговори про бій Пакьяо з топовим проспектом, який на 18 років молодший

Менні вирішив повернутися в бокс і прийняти бій, в якому може втратити здоров'я

44-річний екс-чемпіон світу в семи вагових категоріях Менні Пакьяо (62-8-2, 39) почав переговори про поєдинок з проспектом напівсередньої ваги, британцем Конором Бенном (21-0, 14 КО), повідомляє boxingnews24.com.

За словами глави промоутерської компанії Matchroom Boxing Едді Хірна, Він уже провів попередні переговори щодо організації поєдинку і ймовірність такого бою існує.

«Я не здивуюся, якщо Бенн поб'ється з Пакьяо, але контракт ще не підписаний. Було кілька незначних дискусій з цього приводу, але очевидно, що все залежить від рішення WBC, а також від тестів VADA. У Конора немає ліцензії боксерського ради з контролю. Рада директорів не виніс рішення по Конору Бенну, але ми хочемо, щоб бій відбувся у Великобританії.

Можливо, ми подамо заявку на отримання ліцензії в іншому місці, а потім спробуємо зробити бій у Великобританії. Так роблять багато бійців. Подивимося».

44-річний Пакьяо свій останній бій провів в серпні 2021-го проти Йорденіс Угаса, якому він програв. Потім Менні завершив кар'єру і почав проводити тільки виставкові бої.

Нагадаємо, раніше 26-річний Бенн попався на вживанні допінгу. Конор сам всі звинувачення про умисне вживання заборонених препаратів відкинув.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: Бокс