Терлюга: «Новини про Каховську ГЕС, обстріли Одеси – всі мої думки були не на татамі»

Анжеліка завоювала золото Європейських ігор-2023
Фото: НОК України

Чемпіонка Європейських ігор-2023 Анжеліка Терлюга розповіла про складність підготовки до змагань через постійні обстріли українських міст російськими терористами:

Чесно кажучи, складно, дуже складно. Ми були в Японії, коли обстрілювали моє рідне місто. І мені було складно це переживати, бачити новини про Каховську ГЕС. Просто не вилазила з телефону і почала змагання в Японії, програючи 1:5. Просто не могла зібратися – всі мої думки були не на татамі. Потім якийсь характер, щось у мені «йокнуло», і я зламала хід того поєдинку, далі вже пішло нормально. Трохи відпустила емоції.

Приїхала до Польщі готуватися до Європейських ігор – і знову ракета влучає в будівлю в моєму місті, одного із залів нашого клубу вже не існує, і ця будівля, я так розумію, взагалі не підлягатиме якомусь відновленню. Думаю, піде просто під знос. І я розумію, що багато дітей залишилися без того простору, який хоча б якось їх захищає від цього пресингу, поганих новин. Вони просто приходили в той зал, в них були світлі емоції – і зараз у них забрали цей простір.

І мені було важко. Після цього щоночі чоловік каже, що «не спав, нас знову бомбили то дрони, то ракети». Звісно, морально це дуже виснажує, тому що там мої близькі люди. А я тут, готуюся до якихось там змагань. Маєш розуміти: де змагання, а де життя близьких. Звісно, не можу так перемикатися, не можу просто проігнорувати цю ситуацію і сфокусуватися лише не змаганнях. Тому що для мене зараз змагання – не на першому місці. Складно, але ми робимо точно не складнішу роботу за наших воїнів. Нам тут вийти на татамі, налаштуватися й виграти набагато легше, ніж їм. Тому маємо викладатися на максимум, як би складно не було.

Нагадаємо, що українці виграли медальний залік ЄІ-2023 у карате.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися