Амбасадор збірної України на Європейських іграх: «Кікбоксинг гідний бути представленим на Олімпіаді»

Павло Замятін – про тренувальний процес під час війни
Павло Замятін / Фото - Facebook
Амбасадор збірної України на Європейських іграх, український кікбоксер Павло Замятін розповів про умови підготовки до турнірів під час війни.

«Кікбоксинг гідний бути представленим на Олімпійських іграх, гідний бути частиною олімпійської програми. Тому я радий, що саме мене, представника кікбоксингу, вибрали амбасадором збірної України на Європейських іграх. Це спорт. Отже, так повинно було бути. Бути спортсменом – це означає падати і підніматися. У нашому виді спорту слід завжди демонструвати витримку».


«Ми не будемо здаватися, як і наші ЗСУ. Нам, спортсменам, на щастя, є з кого брати приклад. Ми готуємося в Києві на базі клубу. У нас були збори, які нам організувала наша федерація. Дуже вдячний всім тренерам за підтримку і допомогу. Важко було готуватися через російське вторгнення. Коли приїхав до Польщі, йду по коридору і в телефоні сповіщають про початок повітряної тривоги, то всі інші починають обертатися. Доводиться пояснювати, що зараз в Україні загроза російського ракетного удару. За близьких відразу починаєш думати. Намагаємося відразу відволіктися і повертатися ментально на змагання».


Відзначимо, що на Європейських іграх Замятін не зміг поборотися за медалі.

У травні Павло став володарем повного комплекту нагород на Кубку світу.
Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися