Призер Європейських ігор-2023: «Вкрай важко було спостерігати за тим, як росіяни підірвали дамбу та затопили моє місто»

Владислав Микитась – про підготовку до турніру в Польщі
Владислав Микитась / Фото - Facebook
Бронзовий призер Європейських ігор-2023 з тайського боксу Владислав Микитась розповів, як на його підготовку до турніру в Кракові вплинула війна в Україні.

«Перед чемпіонатом України я тренувався в Херсоні. Крім того, займався там перед чемпіонатом світу, але ми не поїхали на змагання через допуск росіян і білорусів. Зараз живу в Києві, але приїжджаю готуватися в Херсон і Одесу. Вкрай важко було спостерігати за тим, як росіяни підірвали дамбу і затопили місто. У мене в Херсоні мама, бабуся і тренер. Думаю, це теж позначилося, адже я кожен день був на нервах».


«Місто постійно обстрілюють: в школу, в дитячий сад потрапили – це дуже страшно. Виїхати з міста можна, але ні мама, ні тренер не хочуть їхати. Мама не хоче залишати нашу худобу. На щастя, до її будинку вода не дійшла, а ось бабусину багатоповерхівку затопило: весь перший поверх був під водою. В районі «Острова» затопило всі будинки. Найгірше те, що намагалися евакуюватися людей обстрілювали. Мій товариш допомагав евакуювати людей і тварин. Добре, що у нас є люди, які готові допомогти підтримати один одного в складний час. У Херсоні зараз фактично немає байдужих».


Нагадаємо, на Європейських іграх Микитась став третім у ваговій категорії до 60 кг.
Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися