Чендлер: «Я нокаутую Конора в другому раунді»

Топовий американець впевнений у перемозі над екс-чемпіоном UFC
Майкл Чендлер / Фото - Getty Images
Екс-чемпіон Bellator в легкому дивізіоні американець Майкл Чендлер (23-8) для ESPN поділився очікуваннями від майбутнього поєдинку з колишнім володарем двох титулів UFC ірландцем Конором Макгрегором (22-6).

«Конор і я обидва починаємо дуже швидко. Двері клітки закривається, Брюс Баффер оголошує нас, і ми обидва намагаємося зустрітися в центрі восьмикутника, намагаючись змусити іншого хлопця зробити крок назад першим. Якщо він потрапить в потрібну точку, для мене це буде важка ніч. Якщо я потраплю в потрібну точку, для нього це буде важка ніч, але хто з нас зможе це зробити?».


«Я збираюся потрапити йому в обличчя, змусити його зробити крок назад з перших секунд. Він відчує мою присутність з самого початку бою, а потім постійно, куди б нас не завів бій. Якщо я захочу підняти його і кинути на підлогу, я можу зробити це і таким чином отримати сабмішн. Думаю, я переконуючи Конора в другому раунді. Це мій варіант «Містичного Майка». Я вважаю, що трохи вимотати його, завдам сильного удару у другому раунді і нокаутую його».


Нагадаємо, Макгрегор і Чендлер стануть тренерами 31-го сезону бійцівського реаліті-шоу The Ultimate Fighter, а потім за традицією проведуть бій, який відбудеться в рамках напівсереднього дивізіону.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: MMA