Колишній боєць UFC: «Народ України ніколи не буде підкорений. Люди тут мають жорсткість, яку втратила Америка»

Тім Кеннеді – про вторгнення рашистських загарбників
Тім Кеннеді / Фото - ESPN
Екс-боєць UFC, а нині солдат, який став на захист України від рашистів, Тім Кеннеді, висловився про вторгнення путінської нечисті.

Місяць тому на подкасті ви говорили, що росія перемагає. З цього часу ви побували в Україні, спілкувалися з військовими під Дніпром. Як змінилася ваша думка за цей час?

«Кожен раз, коли я в Україні, для мене стає вкрай очевидним одне – народ України ніколи не буде підкорений. Українці хоробрі і відважні, сильні і вперті. Люди тут мають жорсткість, яку втратила Америка. Вони працьовиті, цінують сім'ю і бачать силу один в одному. Це дуже гарне поєднання для війни. Мені соромно, що решта світу не прийшла на допомогу. Це війна не тільки за Україну. Це війна проти можливості незаконного вторгнення. Відправлення нас до Польщі не допомагає. Україна потребує військової допомоги і радників».


На вашу думку, що потрібно робити Україні, щоб перемогти у війні?

«Ні за що не здаватися. Боріться за кожен дюйм. Чи не повертайтеся до нормального життя. Ви воюєте за свою країну. За ваш суверенітет. Боріться на пляжах. Боріться на полях. Боріться за річки, за мости. Потрібно боротися за кожен дюйм».


А тим часом стало відомо, що чемпіон UFC у напівлегкому дивізіоні австралієць Алекс Волкановскі наступний поєдинок має намір провести в легкій ваговій категорії
Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися

новини: MMA