Kyiv Open Cup — в столиці пройде відкритий турнір з тхеквондо

Очікується до 300 спортсменів з усіх куточків України і спортивні делегації з Молдови та Вірменії

Відкритий Кубок міста Києва з тхеквондо ( WT ) « Kyiv Open Cup » відбудеться 22-23 травня в спортивному комплексі НТУУ « КПІ », корпус 24 ( Національний технічний університет України « Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського », м. Київ, вул. Верхнеключева, 1/26 ). Очікується до 300 спортсменів з усіх куточків України і спортивні делегації з Молдови та Вірменії. Організатори гарантують дотримання всіх норм безпеки відповідно до вимог адаптивного карантину.

Онлайн-трансляція для глядачів і уболівальників буде проходити на Youtube-каналі Xsport за посиланням: https://www.youtube.com/c/xsportua

Змагання відбудуться в розділах керуги і пумсе. За перемогу боротимуться спортсмени в 6 вікових категоріях від 6 до 30 + років:

• діти ( 2014-2013 р.н. ), спортивна кваліфікація не нижче 10 купа,

• молодші юнаки ( 2012-2011 р.н. ), спортивна кваліфікація не нижче 9 купа,

• юнаки ( 2010-2009 р.н. ), спортивна кваліфікація не нижче 8 купа,

• кадети ( 2007-2005 р.н. ), спортивна кваліфікація не нижче 7 купа,

• юніори ( 2004-2002 р.н. ), спортивна кваліфікація не нижче 6 купа;

• дорослі ( 2003 р.н. і раніше ), спортивна кваліфікація не нижче 5 купа.

Реєстрація на турнір буде проводитися на сайті kihapp.com

Окремі трансляції будуть організовані на офіційній сторінці Федерації тхеквондо ( ОТФ ) міста Києва в facebook.

Головною метою турніру є популяризація тхеквондо як олімпійського виду спорту та філософії, а також виховання всебічного гармонійного розвитку і фізичного вдосконалення дітей та молоді.

Організатори події: Громадська організація “ Федеральна інформація тхеквондо ( ОТФ ) міста Києва ”, Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київського Міської Ради ( КГГА ).

Початок прямої трансляції змагань 23 травня о 9:00

Контактний e-mail організаторів турніру: kievtaekwondo@ukr.net


для довідки

Відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open починає історію з 2013 року. За час існування в змаганнях взяли участь понад 1500 спортсменів з усіх областей України, а також Вірменії, Азербайджану, Молдови та Білорусі. У різні роки свято спорту відвідали президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, посол Республіки Корея Кім Ін-Цжун ( 2013 ) і консули посольства Республіки Корея в Україні, президент Samsung Ukraine, представники КМДА, головні тренери Федерації тхеквондо Іспанії.

Додайте xsport.ua до обраних джерел у Google News підписатися