Вчера 2
Сегодня 20
Завтра 17
Развернуть Свернуть

Веб-конференция Ольги Земляк. Видео

Лучшая легкоатлетка Украины ответила на вопросы читателей XSPORT
12 января 2017г. 13:05
Ольга Земляк / Фото - Facebook спортсменки

В четверг, 12 января, на портале XSPORT.ua пройдет веб-конференция лучшей легкоатлетки Украины 2016 года Ольги Земляк.

На Олимпийских играх в Рио спортсменка стала седьмой в беге на дистанции 400 м и пятой в эстафете 4х400 м.

Также в 2016 году Земляк вместе с Юлией Олишевской, Алиной Логвиненко, Ольгой Бибик и Татьяной Мельник победила в звании «Команда года» в легкой атлетике.

Трансляция веб-конференции будет доступна в плеере в этой новости. Начало – в 12:00. Задавайте вопросы в комментариях к этой новости. Сервис комментариев доступен на нашем сайте без регистрации.

Напомним, в начале января на нашем портале пройдет также веб-конференция известного футбольного агента Вадима Шаблия.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 9

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
12 января 2017г. 11:59
В ФЛАУ новий склад Ради, туди потрапили молоді люди, колишні спортсмени, Сердюченко Олексій, Назар Коваленко, Євген Пронін. Кого з них ви знаєте та що думаєте про омолодження Ради?
12 января 2017г. 11:58
На кого Ви рівняєтесь у вітчизняній ЛА?
12 января 2017г. 00:00
1. Є така теорія, що деяким спортсменам природа дає 90% таланту, а 10% вони добирають на тренуваннях. А інші отримують від природи 10%, і їм треба значно більше працювати, аби додади ті 90%... Ви до якої когорти себе может віднести?
2. Який можете загадати найяскравіший сон після Олімпіади-2016? Може у сні бачили, як з золотою нагородою чи навіть двома поверталися додому?..:)
3. Кого ви можете назвати справжньою подругою із тієї розширеної естафетної команди? Ну, якщо така взагалі є...
4. Яке запитання журналістів вам набридло чути і чи було після ОІ-2016 запитання, на яке ви так і не змогли знайти відповідь навіть для себе?;)
5. Чув, ви там десь у 2018 році плануєте декретну відпустку... Дівчинку хочете чи хлопчика? Відповідь «та голове, щоб здоровою росла дитинка» не приймається)))
6. Якби вам запропонували одне бажання, яке точно буде виконано, що б ви забажали? Відповідь «забажала б ще тисячу таких бажань» не приймається)))
7. Чи являєте ви обставини, які змусять вас змінити громадянство?
8. Охарактеризуйте себе, як людину, трьома словами.
9. Що вас найбільше дратує в людях і яка якість найбільше приваблює?8)
10. Бліц-опитування на вподобання:
1) Зима чи літо?
2) День чи ніч?
3) Окремий будинок чи квартира?
4) Париж чи Рим?
5) Рівне чи Київ?
6) Фрукти чи овочі?
7) Сало чи м’ясо?
8) Готувати чи їсти?
9) Мессі чи Роналду?
10) Бубка чи Болт?
11) Джонні Депп чи Бред Пітт?
12) Ріанна чи Шакіра?
13) Медаль чи аплодисменти?
11 января 2017г. 21:58
Як Ви готуєтесь до Чемпіонату Світу?
Вітаю Вас з хорошим початком сезону на Різдвяних стартах!
11 января 2017г. 21:56
1.Згадайте, як Ви почали займатися легкою атлетикою, як добре у вас виходило? Вигравали на змаганнях? Розкажіть про перші кроки у вашій кар'єрі.
2.Чим харчуються спортсмени? У Вас первий раціон харчування чи Ви їсте що захочете?
11 января 2017г. 12:34
Всіх з Новим Роком та Різдвом
Оля, дякую вам. На вас завжди приємно дивитись і на ваші виступи ))
Де плануєте змагатися цього сезону?
Чи замислюєтесь про ОІ в Токіо і можливість там позмагатись?
Ви вже багато поїздили по світу, де вам найбільше подобається змагатись?
Хотіли б позмагатись на 200 м.? Мені іноді здається, що перщі 200 у вас в багатьох хипадках виходять краще...
Дякую за відповіді. Здоров я, наснаги, успіхів...
11 января 2017г. 11:06
1. У деяких спорстменів пік форми настає перед або після таких відповідальних змагань, як, наприклад, Олімпіада чи чемпіонат світу. Ви спеціально готувались до Олімпіади, щоб продемонструвати найкращий результат?
2. Як ставитеся до допінгу? Кого варто карати за його вживання?
3. Як формується естафетна четвірка? Чи є внутрішня боротьба у команді?
4. Де можна буде повболівати за Вас найближчим шансом?
11 января 2017г. 09:15
Ольга, есть ли вообще смысл заниматься 400 м белым бегуньям? Единственные кто показыал результаты в последние годы - россия, но чем закончились их результаты, мы знаем
11 января 2017г. 09:13
Переносимо питання з ФБ

Запитання до Ольги: Хто з тренерів взяв на себе відповідальність за кадровий склад фінального забігу естафети 4х400 м в Ріо, де наші дівчата мали шанс на медаль???

Букмекер месяца