Вчера 10
Сейчас 0
Сегодня 2
Завтра 1
Развернуть Свернуть
нет важных матчей
18:00
live
Информационный марафон
21:00
Смешанные единоборства. Дорога к WWFC. Буковель.

«Он был осужден и отсидел в тюрьме». Башенко начал грязную игру против Гривко

Президент Федерации велосипедного спорта Украины цепляется за свою должность
27 августа 2019г. 17:09
«Он был осужден и отсидел в тюрьме». Башенко начал грязную игру против Гривко
Александр Башенко / Фото - Race Horizon Park

Экс-президент Федерации велосипедного спорта Украины Александр Башенко не хочет покидать свою должность и через официальную страницу ФВСУ в Facebook решил сообщить темные но, возможно, не совсем достоверные, истории из жизни новоиспеченного президента ФВСУ Андрея Гривко:

«Щодо Грівка:

На жаль Андрій виявився слабаком. Більше року він вже як перший віце-президент. І що? Нічого. Пусте місце. Але ж давайте проаналізуємо його “діяльність”.

За інформацією з відкритих ресурсів судової системи Французької Республіки, керуючи транспортним засобом на підпидку, Грівко був засуджений та відсидів в тюрмі у Франції 30 діб.

Грівко побив до крові провідного світового спринтера, члена збірної команди Німеччини, під час гонки. Його роботодавець, команда Астана, як це відомо з відкритих джерел, вибачилась перед Марселєм Кіттелєм. Але ж це команда, а не Грівко. Від Грівка вибачень за хамство і досі ніхто не чув.

Шановні колеги. Невже таке воно легке сьогодні життя спортсменів? А тренерів? Іде боротьба за кожну копійку. Але це не стосується всіх спортсменів. У такого персонажа як Грівка повний ажур. Згідно листа Першого заступника Міністра Гуцула І. Є. виявилося, що Грівко отримує повну ставку, як член збірної команди України в Міністерстві. Анужбо проаналізуємо виступи Грівка за нашу країну. Найяскравішим був його останній виступ на чемпіонаті світу в Інсбруку рік тому із феноменальним результатом – DNF! І після цього результату протягом року Грівко продовжує отримувати зарплату члена збірної держави, не прийнявши участі в жодному старті, при тому, що викликів було безліч.

Та і це ж не все. Жадоба до грошей та фальшування здається в Грівка не перевершена. Ось дивіться до чого він докотився. Створив сайт із гучною назвою Громадська організація «Федерація велосипедного спорту України» https:ukrainecycling.org.ua Грівко зробив це з однією метою. Відповідно Статуту ФВСУ єдиним способом оголошення позачергової Конференції є публікація на сайті Федерації. Що зараз відбувається. Грівко, та юристи компанії SCHWEINSHAXE PARTNERS, з якими він знюхався, бігають коридорами міністерства юстиції із спробами переконати чиновників зареєструвати Грівка Президентом ФВСУ мов би «Конференція» була оголошена на сайті Федерації. Опускаємо факт створення фейкового сайту за дві неділі до «конференції» при нормі Статуту, щодо оголошення Конференції має відбутися не менше ніж за 30 діб, та концентруємось на ключовому – Грівко, за інструкцією Ярошенка, вдався до фальшувань. Злізши з велосипеда (тим не менше, продовжуючи отримувати «зарплатню» в Міністерстві), Андрій так і не зрозумів, що Президента обирає Конференція, а не Мінюст, і вже точно не фейсбук, чи якісь там Юрії Васильовичі.

З огляду на вищенаведене викажу свою думку. Так, ми разом ОДНОГОЛОСНО обрали першим віце-президентом Грівка А. Ми не очікували, що протягом року він жодного дня не з’явиться на роботі. Ми не очікували, що він буде красти ставку Міністерства в наших спортсменів, що працюють над вигризанням очок для відбору на Олімпіаду в Токіо. Ну і безумовно ми не очікували, що Грівко приховуватиме від нас своє кримінальне минуле.

На мою особисту думку і мови не може бути, щодо участі Грівка в роботі будь-яких керівних органів Федерації».

Напомним, Гривко заявил, что действия Башенко напоминают попытку опозорить самого себя.

Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.