матч-центр
Вчера 18 11
Сейчас 2 2
Сегодня 18 8
Завтра 5 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 18 11
Сейчас 2 2
Сегодня 18 8
Завтра 5 2
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

«Давайте будем честными – у гимнастики нет плана по выходу из кризиса». Дерюгина написала открытое письмо FIG

Первый вице-президент Федерации гимнастики Украины призвала утвердить новый календарь соревнований

«Давайте будем честными – у гимнастики нет плана по выходу из кризиса». Дерюгина написала открытое письмо FIG
Ирина Дерюгина / Фото - rbc.ua

Первый вице-президент Федерации гимнастики Украины Ирина Дерюгина написала открытое письмо Международной федерации гимнастики (FIG) и призвала международные гимнастические содружества заняться планом возвращения к соревнованиям и утвердить новые календарь их проведения

Полный текст письма на украинском языке:

Я, Ірина Дерюгіна, двократна абсолютна чемпіонка світу з художньої гімнастики, тренер-учасник десяти Олімпійських Ігор, звертаюся до Міжнародних гімнастичних співтовариств FIG, European Gymnastics та всіх небайдужих до художньої гімнастики!

Пандемія Covid-19 вкрай негативно позначилася на розвитку всіх видів спорту, і на гімнастиці зокрема. Але нищівного удару завдає не вірус, а ми своєю бездіяльністю і відсутністю чіткого плану повернення до активного спортивного життя. Кожен день зволікання коштує сотень розбитих надій, закінчення спортивних кар’єр видатних і потенційних гімнастів. Ми втрачаємо не тільки наших чемпіонів, але і майбутнє гімнастики!

Країни та уряди, на відміну від спорту, мають чіткий план виходу з карантину. У той же час, спорт, будучи одним з основних факторів стійкого здоров’я суспільства, замість того, аби вселяти надію і стати стрижнем відновлення, скасував усі змагання. Давайте будемо чесними, у гімнастики немає чіткого графіку виходу з кризи, і вкрай мляво плануються альтернативні шляхи розвитку подій.

Разом ми повинні об’єднатися і своїм прикладом, проактивною позицією повернути надію у спорт! Досить обговорювати, давайте діяти! Зараз гімнастичному товариству необхідно:

  • Повернути публічну присутність зірок-гімнастики, через змагання, а не тільки онлайн майстер-класи.
  • Розробити рекомендаційні стандарти біологічної безпеки тренувальних процесів.
  • Затвердити новий календар змагань, не скорочуючи їх обсяг і кількість.
  • Впровадити стандарти біологічної безпеки змагань для спортсменів і глядачів.
  • Впровадити альтернативні формати змагань, в основі яких лежить дистанційна форма участі.

Якщо ми не зберемо волю в кулак і не візьмемо на себе відповідальність за розвиток нашого виду спорту, завтра його може просто не бути!

В конце мая Федерация художественной гимнастики Украины заявила о том, что «Школу Дерюгиных» выселяют из «Октябрьского дворца». В знак протеста гимнастки провели тренировку на улице.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Loading...
Новости партнеров
https://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]