Вчера 3
Сегодня 3
Завтра 4
Развернуть Свернуть

Олена Говорова: «Мир можливий, якщо світ дослухається до української формули миру нашого президента і надасть нам підтримку»

Радниця Офісу Президента України розповіла про завдання українських атлетів на іграх у Парижі
21 мая 16:38
Олена Говорова: «Мир можливий, якщо світ дослухається до української формули миру нашого президента і надасть нам підтримку»
Олена Говорова

Радниця Офісу Президента України з питань спорту Олена Говорова під час першої всеукраїнськоїконференції зі спортивного маркетингу SBC SUMMIT UKRAINE, висловилася про місію українських спортсменів на Олімпійських іграх-2024 у Парижі, відзначила важливість формули миру Президента України Володимира Зеленського та подякувала за активну роботу Георгію Зантараї та Сергію Бубці

Для нас головне – зрозуміти, хто ми, що ми представляємо свою країну Україну на ОІ, це дуже важливо. Олімпійські ігри – це перемога у великому сенсі цього слова. Зараз у спортсменів є можливість донести всьому світу про нашу країну, про те, що саме наша країна прагне миру, і це можливо, якщо світ дослухається до української формули миру нашого президента і надасть нам підтримку. Спортсмени повинні допомагати будь-де, будь-як, будь-яким способом. Коли ми виїжджаємо, то повинні це розуміти та памʼятати про це.

Хотіла б подякувати Георгію Зантараї за роботу під час великої війни. Він постійно був на звʼязку з журналістами з усього світу, надсилав міжнародним федераціям листи від Комісії атлетів НОК щодо порушення статусу нейтральних та доказів, що російські та білоруські спортсмени пропагують війну та беруть участь у заходах, які пропагують війну.  

Щодо Сергія Назаровича Бубки, то було запитання які країни нам найбільше допомагають, я б сказала, що цей перелік дуже довгий, і ми дуже вдячні всім, хто відгукується на наше прохання про допомогу. 

З перших днів війни багато країн відгукнулись, міжнародна спільнота на запит Сергія Бубки швидко відгукувалась і зустрічала наших спортсменів аби вони мали можливість тренуватись далі. 

В рамках дискусії пані Олена також поділилася думкою щодо ролі спорту у житті українських дітей під час повномасштабної війни.

Источник: Sport&Business.Media Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосов: 0)

Комментарии 0

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.

Букмекер месяца