Сейчас 3
Вчера 14
Сегодня 20
Завтра 10
Развернуть Свернуть

Промоутер Усика рассказал, какая проблема может привести к завершению карьеры украинца

Красюк уверен, что у Александра есть еще несколько лет прайма
Промоутер Усика рассказал, какая проблема может привести к завершению карьеры украинца
Фото: Getty Images

Промоутер Александра Усика (21-0, 14 KO) Александр Красюк рассказал, сколько еще лет чемпион может выступать:

Ему сейчас 36 лет, и у него остается еще три года выступлений в своих лучших кондициях. Единственная проблема или беспокойство, которое у нас есть, – это вопрос здоровья, так что это может быть проблемой. Если его тело все еще готово сражаться, то я не думаю, что он собирается на покой. Мы с Александром Усиком с момента его первого профессионального боя в 2013 году и были очень близки последние 10 лет, но в душе он все еще молодой парень, у которого никогда не было опыта расставания с боксом или представления, насколько сложно бойцу завершить карьеру.

Карл Фроч изменил мнение о победителе боя Усик – Фьюри.

Источник: vringe.com Олег Шумейко-младший
Рейтинг:
(Голосов: 8)

Комментарии 3

Войти
Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении правил.
6 декабря 2023г. 03:49
[ссылка удалена]. Додам,що завдяки Віталію КЛИЧКУ мене запросили знятися в голлівудському фільмі "Спадок брехні" (" Legacy of lies"). Зйомки були в Нью-Йорку, Лондоні, Велінгтоні (Нова Зеландія) і в Києві. Мені довелося зніматися чотири дні тільки в Києві, де мав битися з головним героєм фільму,якого грав Скотт Едкінс. Але режисер Ендрю Болл дав мені іншу роль, мафіозі, у костюмі, червона сорочка, з келихом шампанського і двома дівчатами-повіями під руки. . . .І сміх, і сльози! І таке буває. Український розвідник-полковник боксер потрапив у Голлівуд.
6 декабря 2023г. 03:36
P.S. З преси:
" 16 мая 2016 16:21
На Черниговщине, в 169 учебном центре Сухопутных войск Вооруженных Сил Украины «Десна», состоялся турнир по рукопашному бою среди военнослужащих. Около 40 участников соревновалось за право попасть в сборную команду Сухопутных войск. . . . Эта сборная команда примет участие в Чемпионате на кубок Президента Украины среди  представителей всех силовых ведомств, который состоится в июне 2016 года.      
Очень хороший результат показал самый старший участник турнира, 59-ЛЕТНИЙ начальник разведки 92 бригады полковник Петр НЕДЗЕЛЬСКИЙ, который на собственном примере доказал, что для настоящего бойца возрастных ограничений не существует. И не смотря на то, что он не попал в число победителей, Петр НЕДЗЕЛЬСКИЙ дал всем присутствующим на соревнованиях наглядный урок мастерства, хладнокровия, спортивного азарта и воли к победе."
6 декабря 2023г. 03:32
Дозволю собі не погодитися з поважним паном Красюком, який ,можливо,  є непоганим промоутером, але ніколи не був боксером, а свого часу займався греблею. Ніколи навіть в ринг не виходив. Тобто,особистого досвіду боксера має НОЛЬ відсотків.                      
                Так от, мені судилося бути єдиним у світі полковником - спарринг-партнером братів Кличко. 1992-96р.р. десятки разів виходив проти них в ринг.Богу дякуючи.вони мене не вбили.(Жартую).Але не буду скромнічати, бо в 1978р.. коли Віталію Кличку було 7 років, а Володі - 2 рочки, я переміг в рингу чемпіона СРСР по молоді Олександра Тринєєва (Москва).трохи згодом переміг чемпіона СРСР "Буревістник" Володимира Трояна; ще згодом призера ЗС СРСР Андрія Іванова. В 1979-81р.р.,коли почалася війна в Афгані,  служив в Середньо-Азійському Військовому Округу,де став чемпіоном. Не припиняв занять боксом всі роки. Високих ,світового рівня досягнень не мав (не всім дано бути такими талантами,як Усік,Ломаченко,Клички),але в 2001р., в чині полковника і у віці 45 років зайняв третє місце (рівень майстра спорту) в першості ЗС України з боксу. По очках у півфіналі програв 19-річному солдату Притулі Сашкові-майстру спорту міжнародного класу. Останній раз вийшов в ринг на змаганнях у віці 60 років і чині полковника. Став призером Сухопутних Військ ЗСУ з рукопашного бою (по очках програв 28-річному капітану). В 2017р. у віці  60 років переміг в турнірі "Білі комірці" у Києві. Мер Києва Кличко тиснув руку мені і жартував,що сьогодні побоявся би вийти проти мене в ринг. Жарт,але приємно таке почути від самого Кличка Віталія!  В 2014-2017р.р. мені довелося воювати  на Сході України проти російської агресії (військова розвідка). Хороша фізична форма дозволяла мені,60-річному полковнику, на рівні з молодими солдатами і лейтенантами переносити фізичні навантаження на полі бою і в розвідрейдах і операціях. Тобто, категорично заявляю, у Усіка фізичного запасу ще років 20 ! Тож нехай слухає панікера КРАСЮКА, який, ге будучи боксером, ніколи не виходив ринг, перелякано НЕ БРЕШЕ(!) про функціональні спроможності УСІКА!  Не треба Красюку, вахлаку в боксі (без образ!), по собі судити про Усіка!  Нехай не  вселяє зневіру в Усіка українцям! Тим більше такими непрофесійними аргументами.                                          І на самий останок,трішки статистики зі світового боксу: Кід Ацтека став чемпіоном світу з боксу у 50 років, Рей Робінсон став чемпіоном світу з боксу у 44 роки, Арчі Мур - у 50 років, Джордж Форман - у 50 років! Чим наш Саша УСІК гірше названих боксерів? Тільки тим,що про нього судить людина,яка ніколи не займалася боксом, зовні жоноподібна, запливша жирком,  на прізвище КРАСЮК, у якої гормони естрогени переважають по кількості гормони  тестостерону?  Ганьба КРАСЮКУ! Нехай йде у. . .ЖІНОЧИЙ БОКС і там висловлює свої  "жіночі перли" про жіночий бокс, а не про УСІКА! . . . . І,прошу,  без образ!                                                                                                                                          УБД полковник Військової Розвідки П.Недзельський - член Федерації боксу і кік-боксигу ЗСУ  1992-96р.р. спарринг-партнер братів КЛИЧКО.

Рейтинг букмекеров