Папа Римський вкотре закликав до олімпійського перемир’я
Батагов: «Хочу, щоб і на Олімпіаді ми створили диво»
Захисник Зорі приєднався до команди Ротаня
20:50
![Батагов: «Хочу, щоб і на Олімпіаді ми створили диво»](/upload/iblock/ddc/ddc6816215ab9e9f3efbe01036e9eb8f.jpg.webp)
«Уже встиг з усіма поспілкуватися — і з партнерами, і з тренерським штабом. Настрій дуже хороший, адже я довго чекав на прибуття до табору збірної. Готуємося до першого матчу на Олімпійських іграх. У готелі, де ми мешкаємо, розташувалися ще чотири команди. Таке собі олімпійське селище.Учора відбулося перше тренування в Ліоні, і я бачу, що в плані фізичної підготовки мені наздоганяти не треба. Я готувався зі своєю командою, і тренування були важкими, тому я впевнений, що готовий.
На самих Олімпійських іграх хочеться пройти якомога далі. Коли ми цією командою були на Євро-2023, не надто вірили, що зайдемо так далеко. Але ми тут, і тому я хочу, щоб і на Олімпіаді ми створили якесь диво», — сказав Арсеній Батагов.
Також, Руслан Ротань оцінив підготовку збірної до Олімпіади у Парижі.
Коментарі 0