Беленюк відреагував на скандальну заяву Баха, згадавши Гутцайта і Бубку

Олімпійський чемпіон розкритикував главу МОК
16 листопада 2022р. 08:30
Беленюк відреагував на скандальну заяву Баха, згадавши Гутцайта і Бубку

Олімпійський чемпіон з греко-римської боротьби Жан Беленюк в Facebook записав відео, в якому поділився думкою про заяву глави Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томаса Баха.

Бах на саміті G-20 закликав світову громадськість зняти більшість санкції з російських спортсменів, яким зараз заборонено брати участь в міжнародних змаганнях.

Беленюк розкритикував Баха, згадавши при цьому чинного президента НОК України Сергія Бубку і міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта:

«Саме в цей час, поки Росія випускає більш ніж сотню ракет по території нашої держави, і ми маємо вже перших жертв, пан Бах, який наразі очолює МОК, на саміті G20 заявляє, що треба відходити від практики недопущення спортсменів з Росії та Білорусі на міжнародні змагання.

Я не можу зрозуміти, де заява головного олімпійця нашої країни з приводу цих слів? Де заява міністра молоді та спорту, який постійно розповідає, що в них чудова комунікація, вони працюють постійно 24 на 7 задля допомоги українським спортсменам, задля просування проукраїнської позиції?

Саме зараз нам необхідна ця проукраїнська позиція і ці заяви, ця комунікація. Саме зараз, в цей день, коли Росія атакує. В цей час, коли пан Бах заявляє про можливий допуск спортсменів з цих країн-терористів на міжнародну арену».

Нагадаємо, Гутцайт і Беленюк є головними кандидатами на посаду нового президента НОК України.

Сергій Остапенко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: