Бубка переобраний в якості члена МОК
Бубка на Олімпіаді зустрівся з Королем Данії та великим герцогом Люксембургу
Олімпійський чемпіон з України відвідав волейбольний матч Франція – Словенія
03 серпня 11:21
![Сергій Бубка Бубка на Олімпіаді зустрівся з Королем Данії та великим герцогом Люксембургу](/upload/iblock/bed/bedf9ca4ddd5906a0d03942407c26a32.jpg.webp)
Сергій Бубка / фото - МОК
Олімпійський чемпіон у стрибках з жердиною 1988 року, член МОК, якого нещодавно було переобрано на новий восьмирічний термін, Сергій Бубка відвідав матч групового турніру з волейболу на Іграх у Парижі між Франції та Словенією. Словенці з рахунком 3:2 переграли господарів турніру.
Як повідомляє volleyballworld.com, під час гри українець зустрівся з керівництвом Міжнародної федерації волейболу королем Данії Фредеріком Х та великим герцогом Люксембургу Генрі.
![](/upload/news-photos-1/16-11-2020-ka/volley_vall.jpg)
Всі новини про Олімпійські ігри читайте тут.
Коментарі 0