Бубка підтримав проєкт, який має допомогти вимушено переселеним українським спортсменам та тренерам
![Сергій Бубка Бубка підтримав проєкт, який має допомогти вимушено переселеним українським спортсменам та тренерам](/upload/resize_cache/iblock/64a/916_537_2/64aa4fa376bc72029f78da212e7986aa.jpg.webp)
Член МОК, олімпійський чемпіон 1988 року Сергій Бубка долучився до проєкту Sport Coach+, який має на меті підтримку тренерів у створенні безпечного та сприятливого спортивного середовища для молодих спортсменів, які постраждали від вимушеного переселення, повідомляє офіційний сайт Міжнародного олімпійського комітету.
Sport Coach+ – це інноваційний проект, який має на меті надати 2500 спортивних тренерів в Україні та сусідніх країнах навички ефективнішого роботи з молодими спортсменами, які, можливо, зазнали травми внаслідок вимушеного переміщення з рідного дому чи країни.
![](/upload/news-photos-1/16-11-2020-ka/sport_coachcc.jpg)
Цей проєкт є результатом співпраці між Фондом Олімпійського притулку та Центром психосоціальних довідок Міжнародної Федерації Червоного Хреста. Сам Сергій Бубка так прокоментував дану ініціативу:
«Програма Sport Coach+ допоможе тренерам краще розуміти, як використовувати потенціал спорту для задоволення психологічних потреб молодих спортсменів та як взагалі спілкувались з юними атлетами, які перебувають у поганому психологічному стані, в тому числі через травми».
Довгострокове бачення авторів проєкту Sport Coach+ полягає в тому, щоб забезпечити та зробити загальнодоступними навчальні матеріали, щоб тренери, які працюють у переміщених умовах по всьому світу, могли краще реагувати на потреби своїх підопічних.
Раніше, нагадаємо, Сергій Бубка став одним з героїв великоїолімпійської фотовиставки в Парижі.
Коментарі 0