Зараз 1
Вчора 11
Сьогодні 1
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Бубка підтримав проєкт, який має допомогти вимушено переселеним українським спортсменам та тренерам

Ініціатива має на меті підтримку спеціалістів у створенні безпечного та сприятливого спортивного середовища для молодих атлетів
17 квітня 19:34
Бубка підтримав проєкт, який має допомогти вимушено переселеним українським спортсменам та тренерам
Сергій Бубка / фото - МОК

Член МОК, олімпійський чемпіон 1988 року Сергій Бубка долучився до проєкту Sport Coach+, який має на меті підтримку тренерів у створенні безпечного та сприятливого спортивного середовища для молодих спортсменів, які постраждали від вимушеного переселення, повідомляє офіційний сайт Міжнародного олімпійського комітету.

Sport Coach+ – це інноваційний проект, який має на меті надати 2500 спортивних тренерів в Україні та сусідніх країнах навички ефективнішого роботи з молодими спортсменами, які, можливо, зазнали травми внаслідок вимушеного переміщення з рідного дому чи країни.

Цей проєкт є результатом співпраці між Фондом Олімпійського притулку та Центром психосоціальних довідок Міжнародної Федерації Червоного Хреста. Сам Сергій Бубка так прокоментував дану ініціативу:

«Програма Sport Coach+ допоможе тренерам краще розуміти, як використовувати потенціал спорту для задоволення психологічних потреб молодих спортсменів та як взагалі спілкувались з юними атлетами, які перебувають у поганому психологічному стані, в тому числі через травми».

Довгострокове бачення авторів проєкту Sport Coach+ полягає в тому, щоб забезпечити та зробити загальнодоступними навчальні матеріали, щоб тренери, які працюють у переміщених умовах по всьому світу, могли краще реагувати на потреби своїх підопічних.

Раніше, нагадаємо, Сергій Бубка став одним з героїв великої
олімпійської фотовиставки в Парижі.
Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино