Онопрієнко – про непотраплення на Олімпіаду-2024: «Мені боляче»
До Олімпійських ігор допустили всіх заявлених Україною офіційних осіб, тренерів та персонал
Наша делегація успішно пройшла акредитацію
09:00
![Париж До Олімпійських ігор допустили всіх заявлених Україною офіційних осіб, тренерів та персонал](/upload/resize_cache/iblock/872/916_537_2/872b8af68c83fc4368d3f19eeab4930d.jpg.webp)
Париж / Фото - Facebook
Українська команда на чолі із шефом місії національної збірної команди України Людмилою Панченком провела у Парижі перший робочий день у рамках підготовки до Олімпіади. Про це повідомляє прес-служба НОК України.Делегація успішно пройшла акредитацію та зареєструвала для участі в Іграх усіх 140 українських спортсменів та спортсменок, які незабаром прибудуть до Франції.
До участі в Іграх допущено всіх попередньо заявлених офіційних осіб, тренерів, технічного та адміністративного персоналу, який забезпечуватиме участь української команди в Олімпіаді.
Підтверджено місця проживання команди в олімпійському селі Парижа та інших містах, де розмістяться спортсмени та члени делегації, а саме Шатуру (кульова та стендова стрілянина), Ліоні та Сент-Етьєні (футбол).
Наразі триває робота зі службами оргкомітету Ігор для зустрічі спортсменів, а також облаштування офісу команди, медичного пункту та екіпірувального центру.
Раніше на вулицях Парижа встановили 44 тисячі огорож перед Олімпійськими іграми.
Коментарі 0