22:00
live
Інформаційний марафон
05:10
TOTAL COMBAT

Директор «Олімпійської солідарності»: «5 мільйонів доларів підуть на підготовку українських спортсменів до кваліфікаційних турнірів на Ігри»

Джеймс Маклеод – про фінансування наших олімпійців
15 вересня 11:16
Директор «Олімпійської солідарності»: «5 мільйонів доларів підуть на підготовку українських спортсменів до кваліфікаційних турнірів на Ігри»
Джеймс Маклеод / Фото - НОК Украины
Директор «Олімпійської солідарності» Джеймс Маклеод в інтерв'ю прес-службі НОК України розповів про фінансування українських спортсменів, а також процес перерахування коштів.

Знаємо, що зараз МОК встановив нові критерії для спортсменів, які можуть отримувати допомогу в рамках підготовки до Олімпіадів 2024 і 2026 років. Можете розповісти про них?

«Додаткова підтримка у розмірі 5 мільйонів доларів, надана МОК, зарезервована для того, щоб українські спортсмени мали змогу підготуватися до кваліфікаційних змагань до Парижу-2024 та брати участь у них, а також щоб спортсмени з зимових видів спорту могли продовжувати тренуватися в найкращих можливих умовах в очікуванні початку кваліфікаційного періоду Мілан/Кортіна-2026.
Тому увага зосереджена на спортсменах і командах найвищого рівня, які мають реальний потенціал для кваліфікації та участі в майбутніх літніх і зимових Олімпійських іграх».


«Наша узгоджена стратегія буде включати кілька кроків:

– створення робочої групи в складі представників НОК України та Міністерства молоді та спорту України. Робоча група визначить чіткі, чесні і прозорі критерії відбору для спортсменів, які будуть рекомендовані для розподілу підтримки напередодні Ігор в Парижі 2024 року і Мілані/Кортині 2026 року.

– Зазначені критерії відбору будуть затверджені МОК після консультації з НОК України та Міністерством молоді та спорту України.

– взаємодія з Федераціями олімпійських видів спорту України для визначення потенційних спортсменів.

– встановлення індивідуального кваліфікаційного плану для кожного олімпійця.

– узгодження індивідуальних планів з відповідними Міжнародними спортивними федераціями.

– Взаємодія з організаційними комітетами олімпійських кваліфікаційних змагань, Міжнародними спортивними федераціями відповідних видів спорту і НОК в цих країнах для отримання додаткової підтримки, де це можливо».


Раніше Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт розповів про міжнародну підтримку українського спорту під час війни і ролі в ній Бубки.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: