07:20
Тринадцятий поверх. Художній фільм
07:40
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Добродій-Медуніверситет-ШВСМ - Галичанка-ЗУНУ

Директор «Олімпійської солідарності»: «Завдяки своїм зв'язкам Бубка грає дуже важливу роль в координації всієї підтримки МОК»

Джеймс Маклеод відзначив вплив та допомогу президента НОК України
15 вересня 11:49
Директор «Олімпійської солідарності»: «Завдяки своїм зв'язкам Бубка грає дуже важливу роль в координації всієї підтримки МОК»
Сергій Бубка / Фото - Facebook
Директор «Олімпійської солідарності» Джеймс Маклеод в інтерв'ю прес-службі НОК України розповів про роль Сергія Бубки в діяльності даного фонду.

«Після початку війни і відразу після створення «Фонду солідарності», президент МОК наполегливо звернувся до президента НОК України і члену МОК Сергія Бубки з проханням приїхати в Лозанну і створити робочу групу для управління Фондом, до складу якої повинні були входити ключові члени його апарату в Національному олімпійському комітеті України та досвідчені співробітники Олімпійської солідарності».


«Завдяки своїм міжнародним зв'язкам Сергій Бубка грає дуже важливу роль в координації всієї підтримки МОК, а також тієї допомоги, яку пропонують учасники олімпійського руху».

 
«Він працює в штаб-квартирі МОК в постійному контакті зі своєю командою в НОК, з Міністром молоді та спорту України, представниками українських спортивних федерацій. Цей постійний діалог з олімпійським і спортивним співтовариством в Україні надзвичайно важливий для забезпечення швидкого і ефективного прийняття необхідних рішень для забезпечення потреб спортсменів і їх оточення, які відповідають встановленим критеріям отримання допомоги через «Фонд солідарності».


«За останні шість місяців було реалізовано безліч спільних заходів з іншими НОКами, міжнародними федераціями та організаційними комітетами міжнародних і європейських змагань».


Також Маклеод розповів про фінансування українських спортсменів.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: