Вчора 3
Сьогодні 3
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Глава МОК – про Париж-2024: «Ці Олімпійські ігри будуть молодшими, інклюзивнішими...»

Томас Бах виступив на церемонії запалення олімпійського вогню
16 квітня 14:53
Глава МОК – про Париж-2024: «Ці Олімпійські ігри будуть молодшими, інклюзивнішими...»
Томас Бах / Фото - Yahoo
Президент міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах виступив з промовою на церемонії запалення олімпійського вогню.

Цитує Баха прес-служба МОК.

«У давнину Олімпійські ігри об'єднували грецькі міста-держави, особливо під час воєн та конфліктів. Сьогодні Олімпійські ігри – це єдина подія, яка поєднує весь світ у мирних змаганнях. Як тоді, так і зараз олімпійські спортсмени посилають цей потужний меседж: так, можна запекло змагатися один з одним і одночасно мирно жити разом під одним дахом. Спортсмени сяятимуть у своїх видах спорту і покажуть нам, на що здатні люди з усією своєю досконалістю, рішучістю та стійкістю».


«Олімпійський вогонь, який ми запалюємо сьогодні, символізує цю надію на краще майбутнє. Олімпійський вогонь віднесе цей олімпійський дух звідси, від нашого стародавнього коріння, через всю Францію до Парижа, щоб Місто Світлана сяяло ще яскравіше. Олімпійський вогонь сяятиме над першими Олімпійськими іграми, натхненими нашими реформами від початку до кінця. Ці Олімпійські ігри будуть молодшими, інклюзивнішими, урбанізованішими, стійкішими. Це будуть перші Олімпійські ігри з повним гендерним паритетом, тому що МОК виділив рівно 50 відсотків квот на спортсменів та спортсменок».


Нагадаємо, сьогодні у Стародавній Олімпії на археологічному майданчику було запалено вогонь Олімпійських ігор-2024 в Парижі.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця