Вчора 0
Сьогодні 0
Зараз 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів

Глава НОК Фінляндії: «МОК як організація протягом всієї ситуації в Україні був проросійським до божевілля»

Ян Вапаавуорі вірить, що атлети з країн-терористок не поїдуть на Ігри в Париж
31 травня 11:11
Глава НОК Фінляндії: «МОК як організація протягом всієї ситуації в Україні був проросійським до божевілля»
Ян Вапаавуорі / Фото - apu.fi
Президент Національного олімпійського комітету Фінляндії Ян Вапаавуорі висловився про позицію Міжнародного олімпійського комітету (МОК) щодо можливого допуску росіян та білорусів на міжнародні турніри.

Цитує Вапаавуорі Ilta-Sanomat.

«Я як і раніше розраховую, що російські і білоруські спортсмени не поїдуть на Олімпіаду в Париж. Чи не схоже на те, що спортивний світ прагне повернути росіян і білорусів на міжнародні змагання. Міжнародні спортивні федерації уповноважені приймати рішення про допуск, але, з іншого боку, Міжнародний олімпійський комітет поставив такі жорсткі умови в своїх рекомендаціях, що це знизило ризик повернення спортсменів з цих країн. Ситуація незрозуміла, відкрита. Є явні ознаки того, що росія сама вважає умови настільки строгими, що сама відмовиться від участі».


«В цілому я змушений визнати, що МОК як організація протягом всієї ситуації в Україні був проросійським до божевілля. Жорсткі заходи, які були зроблені щодо росії і білорусі, є результатом тиску на МОК з боку окремих країн, національних комітетів, спортивних федерацій і політиків. Тільки так вдалося зайняти жорстку позицію».


Нагадаємо, Олімпійський комітет росії (ОКР) вважає неприпустимим підписання російськими спортсменам будь-яких декларацій для допуску до міжнародних стартів.

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

МОК

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів