Глава Олімпійського комітету росії закликав Україну відмовитися від бойкоту Олімпіади-2024

станіслав поздняков заявив, що країну-терориста підтримують більшість НОКів
31 січня 16:33
Глава Олімпійського комітету росії закликав Україну відмовитися від бойкоту Олімпіади-2024
станіслав поздняков / Фото - Getty Images
Президент Олімпійського комітету росії (ОКР) станіслав поздняков закликав Україну не бойкотувати літні Олімпійські ігри, які в 2024 році пройдуть в Парижі.

Цитують Позднякова рашиські ЗМІ.

«Я хотів би відзначити, що ОКР суворо відповідає Олімпійській хартії. Ми робимо все необхідне, щоб місія олімпійського руху діяла на території росії. Не в наших традиціях давати коментарі на коментарі, але наша історія показує, що будь-яка спроба бойкоту ніколи не приводила до успіху країну, яка до цього закликає».


«Я закликаю Україну відмовитися від різного роду бойкотів. Вважаємо, що місія олімпійського руху полягає в тому, щоб за допомогою спорту зробити світ кращим. І тут ніякі бойкоти не можуть допомогти. Нас підтримують не тільки в Китаї. Як повідомив МОК, переважна кількість НОКів підтримує нашу участь. Навіть з тих країн, які не є нашими друзями. Спорт повинен бути поза політикою, ми вітаємо такий підхід в переважній більшості НОКів».


Нагадаємо, що МОК заявив про намір розглянути допуск росіян і білорусів до міжнародних стартів в нейтральному статусі, назвавши для них умови.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Теги

МОК

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: