Голова комітету спортсменів Норвегії спростувала ініціативу про допуск росіян до міжнародних турнірів

Астрід Якобсен спробувала пояснити свою позицію
28 січня 09:24
Голова комітету спортсменів Норвегії спростувала ініціативу про допуск росіян до міжнародних турнірів
Астрід Якобсен / Фото - NRK
Глава комітету спортсменів Норвегії Астрід Якобсен спростувала інформацію про те, що вона виступила за допуск російських спортсменів до міжнародних турнірів.

Цитує Якобсен NRK.

«Наслідком того, що про мене пишуть такі неточні речі, є те, що я отримую багато ненависті у відповідь. Люди зляться. Те, що відбувається, – велика несправедливість. Я не зустрічала в спортивному русі нікого, хто підтримував би війну. Вони надрукували щось, на що, як вони знають, я можу відповісти тільки сьогодні ввечері. У мене соціально важлива робота, яку не можна відкласти, сидячи в телефоні. Вони знають це. Санкції і допомога Україні – це основа, і ніколи не було ніякої мови про їх зміну. Дискусії були про інше. Йшлося про те, чи є можливість для спортсменів з російськими та білоруськими паспортами знову запрошувати до міжнародних змаганнях. Це обговорювалося з точки зору цінності».


«Зараз є багато питань про те, як це здійснити на практиці. Але спочатку ми повинні з'ясувати, чи повинні ми відстоювати цінність того, що спорт є нейтральним майданчиком, і чи варто нам працювати з цієї точки зору. Ми не приймали ніяких рішень в норвезькому комітеті. Я виступала за обговорення цього питання. І це ми і зробили в першому турі. Поки ми не розглядали практичні аспекти того, як це буде працювати. І чи може це спрацювати в принципі. Але у нас є бажання, щоб спорт виконував свою місію».


«Банити когось на підставі паспорта неправильно. Це дискримінація, з цим згодні навіть в ООН. Це порушення прав людини. Повинні бути і інші речі, які є підставою для заборони на адресу окремих спортсменів».


Нагадаємо, МОК заявив про намір розглянути допуск російських і білоруських спортсменів до міжнародних стартів в нейтральному статусі.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: