Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Говорова: «Бубка напряму спілкувався з президентами міжнародних федерацій аби українці могли безкоштовно тренуватись закордоном»

Заступниця голови КМДА пригадала як українських спорт справлявся з викликом у вигляді великої війни в перші її місяці
24 квітня 09:32
Говорова: «Бубка напряму спілкувався з президентами міжнародних федерацій аби українці могли безкоштовно тренуватись закордоном»
Олена Говорова / фото - Facebook

Радниця Офісу Президента України та заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова розповіла про те, як українських спорт справлявся з викликом у вигляді великої війни в перші її місяці.

«Багато чого зробив Сергій Назарович Бубка, тому що він напряму спілкувався з президентами міжнародних федерацій з видів спорту, з приводу того, щоб спортсмени безкоштовно мали змогу певний час тренуватися за кордоном, щоб у них була змога продовжувати виступати на міжнародних змаганнях. На початку війни у березні 2022-го участь наших спортсменів у міжнародних стартах була під великим питанням. Але ми робили все для того, щоб спортсмени мали змогу виїжджати на змагання, розказувати світу, що відбувається в країні, доводити світу нашу незламність. Юнацький олімпійський фестиваль у той час був… Я пам’ятаю, як ми збирали екіпіровку, як прораховували логістику, як збирали спортсменів, долали усі перепони для того, щоб наші юні спортсмени поїхали на Юнацькій олімпійський фестиваль та інші змагання».

Раніше Олена Говорова розповіла про залученість Президента України Володимира Зеленського в питання спорту.

Джерело: telegraf.com.ua Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця