Вчора 11
Сьогодні 1
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Говорова розповіла про майбутнє спортивного комплексу «Спартак» у Києві

Заступниця голови КМДА поділилась новинами про оновлення спортивного об’єкту
23 січня 19:06
Говорова розповіла про майбутнє спортивного комплексу «Спартак» у Києві
Спорткомплекс Спартак / фото - Facebook

Радниця Офісу Президента України з питань спорту та заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова розповіла про прийняття в комунальну власність міста історичного київського спортивного комплексу «Спартак».

«Нарешті навчально-спортивну базу «Спартак» передано у комунальну власність. На жаль, нині стадіон в жахливому стані й потребує реконструкції. На це піде не один рік. Зрозуміло, що виконуватимуться роботи після війни.

На сьогодні виробили концепцію перетворень, зробили візуалізацію майбутньої бази «Спартак». Там обов’язково буде новий басейн. Навіть є задум подовжити його доріжки з 25 метрів до 50. Завдяки якісному плануванню з’явилася можливість додати тенісні корти, тир.

Нагадаю. Стадіон «Спартак» споруджений в 1934 році. На ньому є футбольне поле з трибунами на п’ять тисяч місць, ігрові майданчики, сектори для штовхання ядра, метання диска, молота, списа, два закриті спортивні зали, закритий басейн (довжина доріжки — 25 м), готель на 150 місць. Під час капітального ремонту 1977-1980 років спорудили чотири металевих вежі (висота до 30 м) для освітлення стадіону.

Для мене також важливо, що за дизайном оновлена спортивна база гармонійно вписуватиметься в стилістику Подолу. Архітектор шляхом озеленення стадіону, зелених стін, зробив зонінг, врахував всі потреби спортсменів.

Перед початком роботи над новою концепцією «Спартака» ми зв’язувалися з федераціями видів спорту, опрацювали документи з вимогами до стадіону й всієї спортивної інфраструктури бази. Врахували те, що обов’язково має бути музей пошани наших захисників і захисниць, тим, завдяки кому ми живемо. Дуже сподіваюсь, що після перемоги знайдемо можливість відновити «Спартак».

Знову наголошу, що на це піде не один рік. І це питання майбутнього. А сьогодні, зберігаємо і приводимо до ладу те, що можна зберегти. Адже тренувальний процес на базі триває».

Раніше Олена Говорова заявила, що хоче бачити якомога більше українських спортсменів на Олімпіаді у Парижі.

Джерело: vechirniy.kyiv.ua/news/93873/ Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино