19:30
Безстрашний. Художній фільм
20:55
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

Гутцайт: «Багато збірних вже повертаються, тому що з першого дня працюють наші олімпійські бази»

Міністр молоді та спорту України – про відновлення змагань в країні
04 серпня 16:50
Гутцайт: «Багато збірних вже повертаються, тому що з першого дня працюють наші олімпійські бази»
Вадим Гутцайт / Фото - mms.gov.ua
Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт в інтерв'ю YouTube-каналу Minmolodsport розповів про відновлення спортивних турнірів на території країни у воєнний час.

Які види спорту відновляться в Україні? Які будуть умови проведення змагань?

«Намагаємося зробити, щоб були всі умови для відновлення практично всіх видів спорту. Для нас дуже важливо, щоб кожен вид спорту почав свою діяльність в Україні. Для нас взагалі важлива рухова активність всіх українців під час війни. Для нас дуже важливо, щоб всередині країни почали тренуватися наші збірні. Розуміємо, що це складно, тому що практично всі наші збірні готуються за кордоном. Багато збірні вже повертаються, тому що з першого дня працюють наші олімпійські бази. Їх не так багато, але вони є. І на них були наші спортсмени з перших днів війни».


«Зараз відновлюємо чемпіонати України. 23 серпня вже відбудеться перший матч УПЛ. У нас вже проходять змагання з легкої атлетики, кульової стрільби і інших видів спорту. Спілкуюся з усіма федераціями, дуже важливо, щоб ми почали відновлювати наші внутрішні чемпіонати».


«Безпека – головне. Поруч має бути укриття, щоб в разі повітряної тривоги протягом 5 хвилин спортсмени і команди могли перейти в безпечне місце. На місці обов'язково повинні бути медики і ГСЧС».


Раніше Гутцайт відвідав пошкоджені рашістскімі обстрілами об'єкти спортивної інфраструктури в Чернігові.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: