22:40
live
Інформаційний марафон
23:10
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Сербія - Франція

Гутцайт: «Ми робимо все для того, щоб цивілізований світ зрозумів, чому слід відсторонювати росіян та білорусів від змагань»

Міністр молоді та спорту України – про тиск на атлетів, які представляють країни терористів
22 липня 14:26
Гутцайт: «Ми робимо все для того, щоб цивілізований світ зрозумів, чому слід відсторонювати росіян та білорусів від змагань»
Вадим Гутцайт / Фото - Facebook
Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт розповів, як рашисти тягнуть своїх атлетів під час терористичних дій в чужій для них країні.

«Є один яскравий випадок – Міжнародна федерація дзюдо допустила російських спортсменів до турніру в Монголії. Ми цим вчинком дуже обурені. Відразу звернулися до світової спільноти. Зокрема, Михайло Кошляк, президент Федерації дзюдо України, посилав офіційні листи, а також відвідував Європейський форум, де піднімав це питання».


«Також у нас була зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським, в ході якої обговорювалися питання спорту і подальший план розвитку. Ми будемо активно розповідати про кількість загиблих на фронті спортсменів, чисельності зруйнованих спортивних об'єктів, демонструвати жахливі кадри з розбомблених росією комплексів».


«Це все для того, щоб цивілізований світ зрозумів, чому слід усунути росіян і білорусів від змагань».


«Також ми зустрічаємося з представниками українських федерацій і асоціацій, з якими виробили план посилення тиску на російських і білоруських спортсменів. Тільки разом ми можемо подолати ворога».


Раніше старший тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва заявив, що будуть відновлені санкції по відношенню до російських і білоруським спортсменам з боку IJF.
Джерело: 1plus1.ua Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: