Гутцайт: «Поки в Україні триває війна, ми проти допуску російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань»

Україна не приймає позицію: «Спорт поза політикою»
28 січня 18:00
Гутцайт: «Поки в Україні триває війна, ми проти допуску російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань»
Міністр молоді та спорту і президент НОК України Вадим Гутцайт в своєму Facebook опублікував пост, в якому відреагував на можливе повернення росіян і білорусів до змаганнь.

 Завдяки Збройним Силам України наші спортсмени мають можливість продовжувати тренуватися і виступати на змаганнях. Ми ж маємо допомогти своїй державі відновити мир, щоб наші захисники повернулися до своїх домівок, до своїх родин і своїх звичних справ.

Ті, хто розглядає можливість повернення російських і білоруських спортсменів на міжнародні змагання під нейтральним прапором, апелюють до вислову, що «Спорт поза політикою». Ми не приймаємо таку позицію!

Ця війна зробила болючий відбиток на нашій спортивній родині та спортивній інфраструктурі: понад 220 спортсменів і тренерів загинули від ворожих ракет і куль, понад 320 об’єктів стали руїнами або потребують відновлення, більшість атлетів через небезпеку в Україні вимушені продовжувати тренування закордоном. Наша держава вимушена боронитися та захищати свою територію і людей, які ні в чому не винні.

Тому допоки в Україні триває війна, ми проти допуску російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань!

Спорт не поза політикою! Ми тримаємо свій фронт і робимо все для наближення Перемоги України. 

Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: