16:40
Телемагазин
14:55
live
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо - Житичі-Полісся. Пряма трансляція

Кваша: «Нам дуже допоміг Сергій Бубка, який домовився з НОК Туреччини за безкоштовний збір у відкритому басейні»

Головний тренер збірної України – про майбутній чемпіонат Європи з водних видів спорту
09 серпня 21:47
Кваша: «Нам дуже допоміг Сергій Бубка, який домовився з НОК Туреччини за безкоштовний збір у відкритому басейні»
Ілля Кваша / фото - НОК України

Головний тренер збірної України зі стрибків у воду Ілля Кваша в інтерв’ю пресслужбі НОК України розповів про підготовку команди до майбутнього чемпіонату Європи з водних видів спорту, який має пройти у Римі з 11 по 21 серпня.

 «Чемпіонат Європи - це заключний старт цього сезону. Ми усі працюємо, щоб показати гарний результат. Будемо боротися за здобуття медалей у кожному виді програми.

Невеликий проміжок часу між ЧС та ЧЄ наклав свій відбиток на тренувальний процес. Проте ми з командою тренерів зробили все, щоб спортсмени змогли відновитися після світової першості та гідно підготуватися до чемпіонату Європи. Впевнений, що до заключного старту сезону збірна України підійде у відмінних кондиціях.

Нам дуже допоміг НОК України та особисто Сергій Назарович Бубка, який домомився з НОК Туреччини за безкоштовний збір у відкритому басейні для нашої команди. До цього нам допомогла національна федерація Австрії, яка організувала також безкоштовний навчально-тренувальний збір у відкритому басейні у місті Грац. Також хочу відзначити всебічну підтримку з боку Міністерства молоді та спорту України і Федерації України зі стрибків у воду».

Нагадаємо, що паралельно з ЧЄ з водних видів пройде мультиспортивний чемпіонат Європи в Мюнхені, який включатиме 9 видів спорту.


Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: