Міністр спорту Франції разом з Бубкою відвідали українським дім у Парижі
![Міністр спорту Франції разом з Бубкою відвідали українським дім у Парижі](/upload/resize_cache/iblock/62d/916_537_2/62dcad7ae52275e699ba18bfa11e6ff9.jpg.webp)
Міністр спорту Франції Амелі Удеа-Кастера разом з Олімпійським чемпіоном та членом МОК Сергієм Бубкою у четвер, 1 серпня, відвідали українським дім Volia Spacе, який працює у Парижі під час Олімпійських ігор 2024 року.
Вони провели зустріч з виконувачем обов’язків Міністра молоді і спорту України Матвієм Бідним. Зустріч Удеа-Кастера в твіттері підписала наступним чином:
«Поруч з Club France, у Парку Націй, український дім представляє цю країну, її культуру та її перемоги в жовто-блакитних кольорах.Я з радістю відвідала його сьогодні вранці у присутності легенди Сергія Бубки, щоб передати моєму колезі Матвію Бідному фотографію, зроблену фотографом, на якій наші дві шаблістки Манон Апіті-Брюне та Сара Бальзер разом з українкою Ольгою Харлан стоять на подіумі.
Це символ дружби між нашими двома країнами; Франція підтримує Україну та її спортсменів».
Напередодні мер Парижу Анн Ідальго зустрілась з українськими спортсменами.
Коментарі 0