МОК: «Сергій Бубка став об'єктом неприйнятної кампанії образ в інтернеті, яку ми рішуче засуджуємо»
![МОК: «Сергій Бубка став об'єктом неприйнятної кампанії образ в інтернеті, яку ми рішуче засуджуємо»](/upload/resize_cache/iblock/446/916_537_2/44602b33c59410877a7c88026a460c66.jpg.webp)
Редакція сайту XSPORT.ua отримала відповідь на свій запит до прес-служби Міжнародного олімпійського комітету (МОК) про ситуацію, що виникла напередодні після церемонії нагородження призерок та чемпіонки в особистому багатоборстві у художній гімнастиці.
За підсумками церемонії член МОК та олімпійський чемпіон українець Сергій Бубка піддався критиці у соціальних мережах за те, що нагороджував олімпійську чемпіонку Дар'ю Варфоломєєв (уродженку Барнаула), яка з 12 років проживає в Німеччині.
Український скелетоніст Владислав Гераскевич різко відреагував на церемонію, а його реакцію поширили українські ЗМІ.
Відповідь речника прес-служби МОК:
«Вчора Сергій Бубка виконав свій обов'язок члена МОК та вручив медалі змагань з художньої гімнастики у багатоборстві.Після вручення золотої медалі спортсменці, яка представляє Німеччину, він став об'єктом неприйнятної кампанії образ в інтернеті, яку ми рішуче засуджуємо».
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/IOCletter.jpg)
Зазначимо, що привітати Дар'ю Варфоломєєв після її перемоги на Олімпійських іграх-2024 у Парижі прибув канцлер Німеччини Олаф Шольц.
![Олаф Шольц в Париже](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/olafgold.jpg)
Окрім церемонії нагородження представниць художньої гімнастики також він брав участь у врученні нагород спортивним гімнастам та стрибунам з жердиною.
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/gettyimages-2165074053-594x594.jpg)
![](/upload/news-photos-1/20-11-2017-os/449090690_18032113655091643_7539534747220031468_n.jpg)
Коментарі 0