Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16
Розгорнути Згорнути

Олена Говорова: «Для Сергія Бубки війна триває ще з 2014 року, а не з 24 лютого 2022-го»

Бронзова призерка Олімпіади-2000 розповіла про авторитет олімпійського чемпіона-1988
27 листопада 2023р. 21:05
Олена Говорова: «Для Сергія Бубки війна триває ще з 2014 року, а не з 24 лютого 2022-го»
Олена Говорова / фото - Facebook

Бронзова призерка Олімпіади-2000, а нині заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень та радник голови Офісу Президента України з питань спорту Олена Говорова розповіла про роль в міжнародній допомозі Україні під час великої війни олімпійського чемпіона-1988 Сергія Бубки.

«Авторитет Сергія Бубки в світі спорту дуже великий. Я вам скажу, що я пам’ятаю, що всі тоді були обурені його словами, коли він сказав: «Це не війна, це – біда». Але мало хто згадує, з якого регіону Сергій Назарович. Для нього війна триває ще з 2014 року, а не з 24 лютого 2022-го. І весь цей час він не бував в своєму рідному краю, не бачив рідну матір. Він неодноразово виступав на різних міжнародних форумах, на всіх майданчиках, де можна було говорити про підтримку України, він робив це.

Якщо ми піднімемо сайт НОК України з перших днів війни, ми побачимо, скільки роботи було виконано. В перші дні війни це перераховані гроші на ЗСУ, фінансова підтримка регіонам, сотні дзвінків в різні куточки світу щодо допомоги Україні. В той же час треба було зв’язуватися та піднімати питання на високому рівні в Олімпійському русі. Нагадаю, що 28 лютого вже було ухвалено рішення МОК щодо рекомендацій по відстороненню російських та білоруських спортсменів. Це питання потрібно було вирішувати негайно. Сьогодні, зараз і тут».


Нагадаємо, нещодавно Олена Говорова повідомила, що знамениту київську базу «Спартак» зареєстрували у власності столиці України.


Джерело: informator.ua Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
28 листопада 2023р. 17:37
Крала з Бібкою тепер зазищає його, ще Безуглу позови

Букмекер місяця