Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Олімпійські ігри принесуть Парижу щонайменше € 6,7 млрд прибутку

МОК опублікував результати незалежної експертизи
16 травня 13:41
Олімпійські ігри принесуть Парижу щонайменше € 6,7 млрд прибутку
Париж-2024 / Фото - Yahoo
Офіційний сайт Міжнародного олімпійського комітету (МОК) опублікував результати незалежної експертизи, де сказано, що Ігри в Парижі принесуть регіону чисту економічну вигоду від € 6,7 до € 11,1 млрд.

У звіті, опублікованому Центром права та економіки спорту (CDES), передбачається, що під час Ігор Париж відвідають від 2,3 до 3,1 мільйона туристів, які придбали квитки. Близько 64% із них – французи. За даними Паризького управління туризму, ті, хто приїде до Парижа під час Ігор, витратять € 2,6 млрд. Про це повідомив виконавчий директор МОК Крістоф Дюбі на офіційний сайт комітету.

«Париж-2024 – перші Олімпійські ігри, що відповідають олімпійському порядку 2020 року, доводять, що Ігри можуть принести значну економічну вигоду своїм господарям і бути соціально та екологічно відповідальними. Це Ігри, які дійсно адаптуються до потреб приймаючої сторони та часу, в якому ми живемо, створюючи значну спадщину ще до церемонії відкриття та через довгий час після закінчення спортивних змагань».


Більшість приватного фінансування Ігор-2024, а саме € 7 млрд, надходить від медіаправ, спонсорів, продажу квитків та від приватних інвестицій у довгострокові інфраструктурні проекти. Також сюди включають вклад МОК у розмірі $ 1,7 млрд. Державне фінансування складає € 3 млрд. і спрямоване на задоволення довгострокових потреб місцевих спільнот.

Раніше стало відомо, що в Олімпійському селі Парижа працюватиме дитячий садок.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця