Президент МОК виступив з черговою заявою з приводу допуску росіян до турнірів

Томас Бах знову заговорив про автономію спорту
31 травня 14:24
Президент МОК виступив з черговою заявою з приводу допуску росіян до турнірів
Томас Бах / Фото - japantimes
Президент МОК Томас Бах, виступаючи на генеральній асамблеї Асоціації літніх олімпійських міжнародних федерацій (ASOIF), заявив, що велика частина міжнародного співтовариства підтримує рекомендації його організації.

Цитує Баха insidethegames.biz.

«Переважна більшість міжнародної спільноти розуміє, що спорт переживає важкі часи, і підтримує наш проміжний підхід. Це знайшло своє відображення в багатьох заявах, не тільки переважної більшості Національних олімпійських комітетів, а й в заявах багатьох політичних лідерів як на рівні ООН, так і на рівні міжурядових організацій і глав держав та урядів. Найостанніший приклад – саміт G7 в Японії».


У заяві Групи семи (G7), опублікованої за підсумками саміту, говорилося, що країни G7 мають намір не допустити участь росіян і білорусів в міжнародних турнірах під прапорами країн-терористок. 

«Це наша позиція, що захищає автономію спорту, це наша позиція, яка встановлює жорсткі обмеження, що гарантують нейтральний статус спортсменів з російським і білоруським паспортом на міжнародних змаганнях».


Раніше президент Національного олімпійського комітету Фінляндії Ян Вапаавуорі виступив проти позиції МОК щодо можливого допуску росіян і білорусів на міжнародні турніри.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів