14:50
Хокей. Чемпіонат світу U20. Австрія - США
15:55
Хокей. Чемпіонат світу U20. Канада - Чехія

Сергій Бубка допоміг Україні отримати гуманітарну допомогу на суму майже 100 000 доларів

Гуманітарний штаб Національного олімпійського комітету розподілить 15 тонн дитячого харчування
02 липня 23:19
Сергій Бубка допоміг Україні отримати гуманітарну допомогу на суму майже 100 000 доларів

Оплатив закупівлю – за ініціативи його голови Бек Сон Хака – південнокорейський конгломерат YoungAn Hat Co (через афілійовану компанію CLARK Europe GmbH). 

Гуманітарний штаб НОК України вкотре отримав допомогу з-за кордону на особисте прохання президента організації та члена МОК Сергія Бубки

Південнокорейський конгломерат YoungAn Hat Co прийняв рішення закупити 15 тонн дитячого харчування на суму більше ніж 3 мільйони гривень, зробили це через афілійовану компанію CLARK Europe GmbH. Допоміг у реалізації даного гуманітарного проєкту голова конгломерату Бек Сон Хак, який сам в дитинстві залишився сиротою через війну.

Українська компанія експрес-доставки Нова Пошта взяла на себе якнайшвидше доправлення гуманітарного вантажу в регіони України, причому – безкоштовно! 

Також долучилися до вирішення логістичних питань: НОК Словаччини, Мальтійська Служба Допомоги Словаччини – безкоштовне складування та транспортування зі Словаччини до Ужгорода, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан, чемпіон світу Георгій Зантарая і голови Луганського та Харківського регіональних відділень НОК України – Віктор Острєцов та Віктор Христоєв.

Допомога надійде туди, де зараз перебуває велика кількість вимушено переміщених осіб або відбуваються активні бойові дії – а саме: в Київську область та переселенцям на Київщину з Луганської області, а також в міста Миколаїв, Дніпро та Харків.

Джерело: НОК України
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.