Сергій Бубка розповів про діяльність НОКу України під час повномасштабної війни

Президент організації відзначив підтримку міжнародної спільноти
04 листопада 2022р. 19:42
Сергій Бубка розповів про діяльність НОКу України під час повномасштабної війни
Фото: НОК України

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка поділився з XSPORT інформацією щодо діяльності організації після повномасштабного вторгнення росії:

НОК України намагається максимально допомогти кожному олімпійцю виступити на змаганнях та завоювати медаль для України. З початку війни був створений Фонд солідарності МОК. Ми надіслали листи кожній федерації на початку березня з проханням надати інформацію про допомогу. Ми перебуваємо в постійній комунікації зі спортсменами, тренерами, федераціями дізнаємось, кому і що потрібно. Я зроблю все від мене залежне, щоб прапор України і надалі піднімався на спортивних аренах світу.

Безпрецедентною є підтримка міжнародної спортивної спільноти. Фонд солідарності МОК, роботу якого я координую, виконує важливу функцію. Кошти Фонду дають можливість продовжувати тренувальний процес та виступати атлетам на міжнародних змаганнях. За уже більше восьми місяців повномасштабної війни наші спортсмени завоювали понад 1500 нагород.

Також свою допомогу Україні надають НОКи різних країн, міжнародні спортивні федерації та інші структури, які, в одних випадках, закривають фінансове питання участі українських олімпійців в турнірі, в інших – логістичні питання, або ж – беруть на себе вирішення питання з проживанням. Всю цю роботу також координує Фонд солідарності МОК.

Я справді щиро вдячний всім партнерам, які не стоять осторонь, а простягають нам руку допомоги. Понад 110 проєктів вже реалізовано Фондом солідарності.

Мені, як президенту НОК України, приємно бачити, що за роки моєї роботи ми випрацювали настільки міцні міжнародні контакти, і коли ми звертаємось по допомогу – її нам надають.

З початку війни працює гуманітарний штаб НОК України. Продукти харчування, засоби гігієни, спортивні речі, зимові речі для дітей та дорослих – ми намагаємось якомога швидше передати все це тим, хто найбільше цього потребує. Я вдячний друзям, колегам, партнерам зі всього світу за підтримку нашої країни з початку війни, за допомогу та солідарність.

Бубка також розповів, яким бачить НОК України у майбутньому.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: