Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

У МОК відповіли, чому довго відбувається перевірка росіян перед Олімпіадою-2024

У Комітету все під контролем
13 червня 07:41
У МОК відповіли, чому довго відбувається перевірка росіян перед Олімпіадою-2024
Париж-2024 / Фото - Yahoo
Представник МОК Марк Адамс і спортивний директор МОК Кіт Макконнел відповіли на запитання кореспондента Костянтина Варваріка про перевірку нейтральних атлетів із російськими паспортами критеріям відповідності.

Ви згадали, що процес верифікації російських атлетів продовжується. Чи має комісія з перевірки нейтральних атлетів певні дедлайни? І що призводить до того, що цей процес триває так довго?

Марк Адамс, представник МОК: 

«Процес перевірки продовжується. Ми його доручили незалежній комісії, і вона продовжить працювати до Ігор. Я не можу назвати вам чіткого дедлайну, якщо чесно. Але я скажу, що причина, чому це займає стільки часу –, тому що ми це робимо скрупульозно. Ця перевірка має бути проведена скрупульозно, ми маємо отримати всю інформацію від людей, ми отримували, у тому числі чимало інформації від ваших земляків. Все це береться до уваги. Процес повинен пройти правильно, і тому займає багато часу».


Кіт Макконнел, спортивний директор МОК: 

«Так, процес проходить через комісію, встановлену виконавчим комітетом МОК, про що, гадаю, ви знаєте. Як і для міжнародних федерацій, тільки можна уявити обсяг роботи, яку потрібно провести, щоб пройти через процес, використовуючи встановлені виконкомом МОК критерії. Це включає перевірку контрактної ситуації, соцмережі тощо. Усі аспекти, які раніше розглядали міжнародні федерації, але іноді з додатковою інформацією. Щодо таймлайнів ми усвідомлюємо, що потрібно підтвердити кількість доступних місць та використання квот або особисто, або через звичний процес НОК та міжнародних федерацій. Ми намагаємося це зробити якнайшвидше через комісію, але також і максимально скрупульозно. Я впевнений, що ми встигнемо у всі дедлайни щодо остаточного списку учасників та інших відповідних правил кваліфікації. Тож робота триває».


Олімпіада-2024 відбудеться з 26 липня до 11 серпня.

Раніше у Росії відповіли, чи порушать закон їхні спортсмени, якщо братимуть участь в Олімпіаді-2024.

Джерело: ua.tribuna.com Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця