17:10
Тринадцятий поверх. Художній фільм
17:40
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. Фінал. Китай - США

Юрій Чебан назвав критику на адресу НОК та Бубки політичним замовленням

Дворазовий Олімпійський чемпіон відреагував на заяви деяких українських спортсменів
12 серпня 18:25
Юрій Чебан назвав критику на адресу НОК та Бубки політичним замовленням
Юрій Чебан / фото - Tribuna

Дворазовий Олімпійський чемпіон та екс-головний тренер збірної України з веслування на байдарках та каное Юрій Чебан в інтерв’ю журналістам поділився своєю думкою про критику, яка звучить на адресу НОК України та його президента Сергія Бубки з боку деяких українських спортсменів.

«Я бачу критику, яка з’являється в бік голови НОК, але для мене критика існує як мотивуючий фактор, який може вказати на якійсь недоліки у роботі, звісно, якщо критика містить конструктивний характер та об’єктивність. Те, що я бачив у Facebook та деяких ЗМІ — ніяк не стосується професійної діяльності спортивного керівництва країни та більше походить на політичне замовлення. Люди, які живуть своїми думками та дійсно хочуть розібратись у ситуації, можуть знайти фактаж та інформацію про актуальну діяльність будь-якої організації.

Наприклад, Міністерство молоді та спорту України забезпечує безперебійне фінансування виступів збірних команд та водночас домовляється за підготовку збірних команд за кордоном за рахунок приймаючих країн.  НОК України, у свою чергу, займається питанням забезпечення етапів підготовки до Олімпійських ігор-2024, зокрема відбору на Європейські ігри-2023. Також велика робота іде через гуманітарний штаб НОК України, який очолює Олена Говорова. НОК України допомагає і спортсменам, і людям, які того потребують, по всій країні.

І це далеко не все чим займається спортивне керівництво в особі Вадима Гутцайта та Сергія Бубки, але це те, про що я знаю особисто».

Нагадаємо, що на недавньому чемпіонаті світу в Канаді українські веслувальники завоювали п’ять нагород: два золота, одне срібло та дві бронзи.

Джерело: sport.ua
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: