Магучих, Геращенко і Левченко виступлять на етапі Діамантової ліги в Лозанні. Бех-Романчук – також в заявці
Бех-Романчук на першому турнірі після Олімпіади зайняла те саме місце, що і на Іграх-2020
Правда, результат українки на 34 см гірше, ніж в Токіо
26 серпня 2021р. 22:14
![Марина Бех-Романчук Бех-Романчук на першому турнірі після Олімпіади зайняла те саме місце, що і на Іграх-2020](/upload/resize_cache/iblock/94b/916_537_2/94bd060eb11dbd377821df33c06b991e.jpg.webp)
Марина Бех-Романчук / Фото: Facebook
На етапі Діамантової ліги в Лозанні, Швейцарія, Завершилися змагання зі стрибків у довжину серед жінок.
Марина Бех-Романчук завершила перший турнір після Олімпіади на тому ж місці, яке вона зайняла в Токіо, Японія – українка стала п'ятою. Правда, якщо на Іграх-2020 Бех-Романчук стрибнула 6,88 м, то зараз результат видався набагато гірше – 6,54 м.
![](/upload/news-photos-1/13-01-2021-osh/bekh-romanchuk_diamond_sw.jpg)
Нагадаємо, що на турнірі України також представлять Анна Рижикова і Вікторія Ткачук в бігу на 400 м з бар'єрами і Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко і Юлія Левченко в стрибках у висоту.